تصاویر
  • Foc Communication CO.,LTD خط تولید کارخانه
  • Foc Communication CO.,LTD خط تولید کارخانه
  • Foc Communication CO.,LTD خط تولید کارخانه
  • Foc Communication CO.,LTD خط تولید کارخانه
خط تولید

FOC COMMUNICATION CO.، LTD دارای تیم تولیدی با تجربه و با تجربه است.

FOC Communication Co.، Ltd خریداران PI را به خریداران تحویل می دهند، خریداران، کالاها، کیفیت محصولات، جزئیات تحویل، تاریخ تحویل و شرایط تحویل را تأیید می کنند و پس از آن ما را به PO ارسال می کنند. پس از آن، ما کالا را آماده می کنیم. پس از آماده سازی کالا، ما ترتیب می دهیم که کالا را بر اساس درخواست ارسال کنیم.

بخش تولید برنامه های تولید را تهیه می کند، وظایف تولید را تکمیل می کند و مطمئن می شود که کالا را به موقع تحویل دهد.

هنگامی که بخش تولید سفارش دریافت کرد، مواد را آماده می کنند و کابل را طبق درخواست برش می دهند، اتصال را جمع آوری می کنند، از دست دادن درج و از دست دادن بازگشت تست می کنند. بخش تولید نیز مسئول آموزش کارگران جدید برای تبدیل شدن به کارگران ماهر است.

OEM / ODM

سفارش OEM و ODM اختیاری است.
ما بسته های پچ، PLC Splitters FC را به اتصالات LC / SC / ST PC / UPC Simplex OM3 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متری سفارشی شده با توجه به نیازهای شما ارائه می دهیم و بسته بندی های موجود را سفارشی می کنیم.

ما از مشتریان به منظور سفارش محصولات OEM و ODM خوش آمدید. ما همیشه محصولات فیبر نوری را به عنوان درخواست مشتری ارائه می دهیم. لطفا نقاشی محصولات یا نمونه ها را برای ما ارسال کنید. سپس ما سفارش ویژه ای برای شما ایجاد خواهیم کرد و راه حل هایی را برای شما ارائه خواهیم داد.

تحقیق و توسعه

FOC COMMUNICATION CO.، LTD تحقیق و توسعه محصولات فیبر نوری فن آوری جدید است. ما تجهیزات تولید را بهبود داده و میزان تولید ماهانه را افزایش داده ایم.