• مجامع فیبر نوری زره ​​پوش FTTA هسته های ODVA / SC- SCUPC 2 هسته ساده / دوبلکس
    • مجامع فیبر نوری زره ​​پوش FTTA هسته های ODVA / SC- SCUPC 2 هسته ساده / دوبلکس
  • مجامع فیبر نوری زره ​​پوش FTTA هسته های ODVA / SC- SCUPC 2 هسته ساده / دوبلکس

    مجامع فیبر نوری زره ​​پوش FTTA هسته های ODVA / SC- SCUPC 2 هسته ساده / دوبلکس

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: FOCABLE
    گواهی: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
    شماره مدل: نوع بند ناف ODVA Patc

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
    جزئیات بسته بندی: کیف 1PCS / PE
    زمان تحویل: 3-5Days
    بهترین قیمت مخاطب

    اطلاعات تکمیلی

    کنترل کیفیت: تست 100٪ قبل از حمل و نقل نوع فیبر: G.652D ، G.657A ، G.655 ، SM یا MM
    مواد کابل: PVC ، LSZH ، OFNP ، OFNR ، TPU زره پوش: بدون زره ، زره پوش
    قطر کابل: 2.0 میلی متر ، 0.9 میلی متر اتصال دهنده: SC / APC ، SC / UPC ، LC / APC ، LC / UPC ، MPO
    هسته: سیمپلکس ، دوبلکس طول: 1M ، 2M ، 3M ، 5M یا طبق درخواست مشتری
    برجسته:

    fiber optic jumper

    ,

    multimode fiber optic cable

    توضیحات محصول

    مجامع فیبر نوری زرهی FTTA ODVA / SC- SCUPC 2 Core Outdoor

    شرکت ارتباطات FOC ، LTD ارائه می دهد کابلهای وصله ای ODVA-LC ، کابل وصله ODVA-SC ، کابلهای وصله ODVA-MPO طبق درخواست مشتری ، طول از 1Meter تا 500Meters.

    بند ناف ODVA-SC برای اتصال چند منظوره در فضای باز بین جعبه توزیع و RRH ، استقرار در برنامه های برج سلولی Remote Radio Head است.

    کابل های ODVA BBU / RRU Patch ، همراه با اتصال دهنده های پوشش کامپکت RRH / RRU کم حجم IP-67 که دارای اتصال سریع این کابل های پچ هستند ، همواره با جعبه های اتصالی ترمینال فیبر ناهموار بسته می شوند تا نیازهای آنتن های بیشتری را در یک برج بی سیم برآورده کنند. با توسعه سیستم های ODVA آنتن توزیع شده (DAS) ، اتصالات تبدیل به یک رابط استاندارد برای ایستگاه پایه بی سیم نسل جدید متصل به تجهیزات FTTA که محیط خارجی را تنظیم می کند.


    امکانات

    راه حل مقرون به صرفه برای خاتمه خانه

    از دست دادن کم درج.

    قد میرایی

    IP67 در برابر آب ، ضد گرد و غبار و مقاومت در برابر خوردگی

    جنس کابل های بلوز کاملاً مقاوم در برابر هوا و UV است.

    عملکرد مکانیکی: IEC61754-20

    مواد RoHS و REACH سازگار است.

    مشخصات فنی

    مورد واحد بند ناف فیبر LC / SC / FC / ST
    SM مامان
    قطر فیبر ام 9/125 65.5 / 125 50/125
    نوع انتهایی کامپیوتر UPC APC کامپیوتر کامپیوتر
    ضرر درج db .20.2 .10.15 .20.2 .10.1 .10.1
    برگشت ضرر db 45 پوند 50 پوند 60 پوند - -
    آزمون درج کشیدن db .20.2 .20.2 .30.3 .10.15 .10.15
    قابل تعویض db .10.1 .10.1 .10.15 .10.1 .10.1
    محدوده دما -40 ~ + 80

    مجامع فیبر نوری ، مجامع کابل در فضای باز ، کابل های لایه فیبر نوری ، کابل وصله FTTX ، کابل های وصله FTTA

    می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
    مجامع فیبر نوری زره ​​پوش FTTA هسته های ODVA / SC- SCUPC 2 هسته ساده / دوبلکس آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
    با تشکر!