• فیبر ضد آب در فضای باز FTTA IP67 LC LC بند ناف فیبر
    • فیبر ضد آب در فضای باز FTTA IP67 LC LC بند ناف فیبر
  • فیبر ضد آب در فضای باز FTTA IP67 LC LC بند ناف فیبر

    فیبر ضد آب در فضای باز FTTA IP67 LC LC بند ناف فیبر

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: FOCABLE
    گواهی: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
    شماره مدل: FTTA Patch Cord LC-LC 4F

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 قطعه
    جزئیات بسته بندی: 1 قطعه / کیسه PE
    زمان تحویل: 3-5 روز
    بهترین قیمت مخاطب

    اطلاعات تکمیلی

    نوع فیبر: G.652D ، G.657A ، G.655 ، SM یا MM مواد کابل: LSZH ، TPU
    قطر کابل: 2.0 میلی متر ، 0.9 میلی متر اتصال دهنده: SC / APC ، SC / UPC ، LC / APC ، LC / UPC
    هسته: 4 هسته ای طول: 1M ، 2M ، 3M ، 5M یا طبق درخواست مشتری
    زره پوش: بدون زره پوش ، زره پوش کنترل کیفیت: تست 100٪ قبل از حمل و نقل
    برجسته:

    gyfjh patch cord optical fiber

    ,

    500 cycles lc lc patch cord

    توضیحات محصول

    کابل فیبر LC-LC Fatch Patch FTTA در فضای باز IP67 ضد آب کابل GYFJH 4 فیبر

     

    GYFJH type cable fiber optic patch cord is widely used for RRU, base station, FTTA and outdoor waterproof conditions, suitable for fiber optic networks transmission in harsh environment. کابل پچ فیبر نوری کابل نوع GYFJH به طور گسترده ای برای RRU ، ایستگاه پایه ، FTTA و شرایط ضد آب در فضای باز استفاده می شود ، مناسب برای انتقال شبکه های فیبر نوری در محیط سخت. The cable jacket is LSZH, flame retardant, waterproof, anti-rat. کاپشن کابل LSZH ، مقاوم در برابر شعله ، ضد آب ، ضد موش است. There are several branches aramid yarn to resist high tensile strength. چندین شاخه نخ آرمیدی وجود دارد تا در برابر استحکام کششی بالا مقاومت کند. The cable is soft, easy to wire and small space available. کابل نرم ، آسان به سیم و فضای کم در دسترس است. It is with metal tube to protect the fiber. این با لوله فلزی برای محافظت از فیبر است.

     

    امکانات

    کانکتور LC استاندارد Duplex LC ، به خوبی با آداپتور LC استاندارد متصل شده است

    حالت تک موجود (G.657A ، G.652D) و چند حالته (OM1 ، OM2 ، OM3 ، OM4)

    دامنه وسیع دما و طیف گسترده ای از کابل های داخلی و خارجی

    گرد و غبار ، رطوبت ، طراحی ضد آب.

    نصب آسان ، نصب مطمئن و مقرون به صرفه

    از دست دادن کم درج ، از دست دادن بازده بالا ، انتقال نوری ثابت

    در صورت درخواست ، ژاکت بیرونی LSZH ، PVC ، OFNP ، OFNR ، TPU را می توان ارائه داد

     

    برنامه های کاربردی

    FTTA ، FTTH

    ایستگاه پایه 3G ، 4G

    BBU ، RRU ، RRH ، LTE

    برنامه های محیط بیرونی خشن

     

    مشخصات کابل زره پوش FTTA

    مورد داده ها
    ضرر درج .30.3dB
    زندگی ماشینی 500 چرخه
    دمای ذخیره سازی -40 ° C ~ + 70 ° C
    دمای کارکرد -10 ° C ~ + 50 ° C
    سطح حفاظت IP67
    استحکام کششی کشش بین اتصال و کابل فیبر≥180N
    مقاوم در برابر شعله غلاف UL94 V-0
    غلاف UV مقاوم در برابر UL 746C

     

    فیبر ضد آب در فضای باز FTTA IP67 LC LC بند ناف فیبر 0

     

    می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
    فیبر ضد آب در فضای باز FTTA IP67 LC LC بند ناف فیبر آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
    با تشکر!