• کابل فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری SC - SC G.657A فیبر نوری
  • کابل فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری SC - SC G.657A فیبر نوری

    کابل فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری SC - SC G.657A فیبر نوری

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: FOCABLE
    گواهی: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
    شماره مدل: زره پوش SC / UPC-SC / UPC SM Duplex Fiber Optic Patch Cord

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
    جزئیات بسته بندی: کیسه 1PCS / PE
    زمان تحویل: 3-5Days
    بهترین قیمت مخاطب

    اطلاعات تکمیلی

    نوع فیبر: SM، G.657A مواد کابل: LSZH
    قطر کابل: 3.0 میلیمتر اتصال دهنده: LC / UPC
    هسته ها: دوبلکس طول: 1M، 2M، 3M، 5M یا به عنوان درخواست هر مشتری
    برجسته:

    multimode fiber optic cable

    ,

    fiber optic jumper

    توضیحات محصول

    کابل پچ فیبر نوری SC - SC G.657A غیر قابل انعطاف

    کابلهای زرهی دارای یک مکانیسم منحصر به فرد از یک لوله فلزی فولادی است که توسط لینک های همپوشانی قفل شده است. این ترکیب به یک کابل بی نظیر اما سبک وزن ارائه می دهد که حداکثر انعطاف پذیری را فراهم می کند.

    مجموعه های فیبر نوری زره ​​دار در انواع مختلف از جمله OS2، OM1، OM2، OM3 و OM4 در کنار اتصالات مشترک مانند LC، SC، FC و ST موجود می باشد که این کابل فیبر علاوه بر کامل برای هر شبکه فیبر در محیط های خطرناک . MTP، MTP Elite، و MPO نیز در جایگزینی مستقیم و بروز در دسترس هستند.

    این مجموعه های ناهموار فیبر نوری اجازه می دهد که فیبر نوری را حتی در موارد خطرناکی از جمله محیط هایی با گرد و غبار زیاد، روغن، گاز، رطوبت، یا حتی خسارت ناشی از جوندگان نصب شود. این کتهای فولادی حفاظت بی نظیری را در مقابل آسیب فیزیکی ایجاد می کند بدون اینکه فاقد انعطاف پذیری و عملکرد در شبکه های فیبر باشد.

    امکانات

    جلوگیری از نشت فیبر نوری توسط محیط خشن و عملیات نامناسب

    SC-SC زره پوش کابل فیبر نوری

    ایده آل برای شبکه های 10G / 100G

    بدون خسارت توسط ساخت و ساز

    مقاومت بالا در برابر استحکام کششی، فشار، جویدن جوندگان

    اطمینان از قدرت انتقال و جلوگیری از تضعیف بیشتر

    کاربرد

    محیط های خشن، که در آن یک کابل پچ فیبر نوری سنتی ممکن است شکست بخورد

    برنامه های مورد نیاز رطوبت، مقاومت در برابر آب و هوا

    ارتباطات و اطلاعات تنه

    شبکه های دورافتاده

    ارتباطات ساختمان

    مشخصات

    نوع اتصال SC، LC، FC، ST، MTRJ
    نوع Endface (nm) کامپیوتر UPC APC
    از دست دادن درج (دسی بل) ≤0.30 ≤0.30 ≤0.30
    تکرارپذیری (dB) ≤0.10
    قابلیت تعویض (dB) ≤0.20
    ضرر بازگشت (دسی بل) ≥45 ≥50 ≥60
    نوع فیبر SM، MM
    دمای عملیاتی (℃) -25 ℃ ~ + 70 ℃
    دمای ذخیره سازی (℃) -40 ℃ ~ + 85 ℃
    طول عمر (زمان) > 1000 بار
    استاندارد صنعت Telcordia GR-326-CORE

    سیم کشی فیبر نوری زرهی، سیم کشی فیبر نوری زرهی، مودم فیبر نوری، فیبرهای زرهی

    می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
    کابل فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری SC - SC G.657A فیبر نوری آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
    با تشکر!