• فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری،
    • فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری،
  • فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری،

    فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری،

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: FOCABLE
    گواهی: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
    شماره مدل: زره پوش ST / UPC-ST / UPC MM Duplex زره پوش فیبر نوری کابل پچ

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
    جزئیات بسته بندی: کیسه 1PCS / PE
    زمان تحویل: 3-5Days
    بهترین قیمت مخاطب

    اطلاعات تکمیلی

    نوع فیبر: SM، OM1، OM2، OM3، OM4 مواد کابل: PVC، LSZH، OFNP، OFNR، Hytrel
    قطر کابل: 0.9mm، 1.6mm، 1.8mm، 2.0mm، 2.4mm، 3.0mm اتصال دهنده: SC / APC، SC / UPC، FC / APC، FC / UPC، LC / APC، LC / UPC، ST، E2000، MU، MPO، MTRJ
    هسته ها: Simplex، Duplex، 4cores، 6cores، 8cores، 12cores، 24cores، 48cores طول: 1M، 2M، 3M، 5M یا به عنوان درخواست هر مشتری
    برجسته:

    multimode fiber optic cable

    ,

    fiber optic jumper

    توضیحات محصول

    فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری،

    کابل فیبر زرهی 7 برابر قابل اعتمادتر از کابل های فیبر استاندارد است، با این حال، انعطاف پذیری کامل را حفظ می کند و بسیار سبک وزن است. این کابل فیبر زرهی ارائه راهکار قابل اعتماد با کارایی بالا در زمینه های قبلا باور نداشتن غیرقابل پیش بینی.

    زره پوش FO jumper / pigtail / patch را می توان به طور مستقیم در CO و محیط خشن مختلف، بدون لوله اضافی برای حفاظت، صرفه جویی در فضا، کاهش هزینه های ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری راحت تر مستقر شده است. علاوه بر این، لوله فولادی ضد زنگ از فیبر نوری از آسیب جلوگیری می کند که امنیت و ثبات سیستم را بهبود می بخشد.

    امکانات

    حالت تک و حالت چندگانه (50 / 125μm، 62.5 / 125μm) جلیقه های کابل / Pigtails موجود است

    تک و دوبلکس در دسترس هستند

    قطر کابل: φ3.0mm، φ3.3mm
    پس از آن هزینه های نگهداری را کاهش دهید

    بدون خسارت توسط ساخت و ساز
    بدون نیاز به نگرانی در مورد نابودی در آینده

    با یک لوله فولادی ضد زنگ میکرو قطر برای حفاظت
    مقاومت در برابر پیچ خوردگی نابود نابود می شود
    مقاومت بالا در برابر کشش، فشار، جویدن جوندگان
    راحت تر استقرار و ایمنی را تضمین می کند

    امنیت، ثبات و قابل اطمینان، کاهش ضریب نفوذ، افت بازده بالا

    کاربرد

    FTTH، LAN،

    ابزار آزمایش

    صنعت نظامی

    تجهیزات اندازه گیری

    کابل فیبر نوری

    سیستم ارتباطی فیبر نوری

    CATV

    جزء فعال نوری

    مشخصات

    نوع اتصال SC، LC، FC، ST، MTRJ
    نوع Endface (nm) کامپیوتر UPC APC
    از دست دادن درج (دسی بل) ≤0.30 ≤0.30 ≤0.30
    تکرارپذیری (dB) ≤0.10
    قابلیت تعویض (dB) ≤0.20
    ضرر بازگشت (دسی بل) ≥45 ≥50 ≥60
    نوع فیبر SM، MM
    دمای عملیاتی (℃) -25 ℃ ~ + 70 ℃
    دمای ذخیره سازی (℃) -40 ℃ ~ + 85 ℃
    طول عمر (زمان) > 1000 بار
    استاندارد صنعت Telcordia GR-326-CORE

    سفارش اطلاعات

    حالت تک و چند حالت (50 / 125μm، 62.5 / 125μm) جلیقه کابل / Pigtails

    نوع کابل: Simplex و Duplex

    قطر کابل: φ0.25، φ0.9mm، φ2mm، φ3mm، φ3mm (زره پوش FO)، φ3.3mm (زره پوش FO)

    نوع اتصال: FC، SC، ST، LC، MU، MTRJ، E2000، FDDI

    نوع لهستانی: PC، UPC، APC برای FC، SC، ST، LC، رابط MU؛ PC، APC برای E2000

    اتصال؛ PC برای MTRJ، اتصال FDDI

    طول بلوز: 0.5m، 1m، 2m، 3m، 5.10m .....

    مشخص کنید، پایداری و قابل اطمینان، کاهش ضریب نفوذ، افت بازده بالا

    هر کانکتور خاتمه یافته از نظر اپتیکی آزمایش شده است

    سازه های کابل با مشخصات عملکرد دقیق مطابقت دارند

    تمام جفرسنج ها با استفاده از بهترین اتصالات و فیبر با کیفیت بالا تولید می شوند

    ر

    سیم کشی فیبر نوری، سیم کشی فیبر نوری، مجتمع های فیبر نوری، فیبر جیر

    می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
    فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری، آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
    با تشکر!