• چند منظوره SC-SC فیبر نوری Patch Cord زره پوش ضد گلوتن
  • چند منظوره SC-SC فیبر نوری Patch Cord زره پوش ضد گلوتن

    چند منظوره SC-SC فیبر نوری Patch Cord زره پوش ضد گلوتن

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: FOCABLE
    گواهی: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
    شماره مدل: زره پوش SC / UPC-SC / UPC MM Duplex فیبر نوری کابل پچ

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
    جزئیات بسته بندی: کیسه 1PCS / PE
    زمان تحویل: 3-5Days
    بهترین قیمت مخاطب

    اطلاعات تکمیلی

    نوع فیبر: SM، OM1، OM2، OM3، OM4 مواد کابل: PVC، LSZH، OFNP، OFNR، Hytrel
    قطر کابل: 0.9mm، 1.6mm، 1.8mm، 2.0mm، 2.4mm، 3.0mm اتصال دهنده: SC / APC، SC / UPC، FC / APC، FC / UPC، LC / APC، LC / UPC، ST، E2000، MU، MPO، MTRJ
    هسته ها: Simplex، Duplex، 4cores، 6cores، 8cores، 12cores، 24cores، 48cores طول: 1M، 2M، 3M، 5M یا به عنوان درخواست هر مشتری
    برجسته:

    multimode fiber optic cable

    ,

    fiber optic jumper

    توضیحات محصول

    کابل های پچ فیبر نوری زره ​​پوش زره پوش چند منظوره SC-SC Anti rodent

    تمام جوشکارها با استفاده از بهترین اتصالات و فیبر با کیفیت بالا، پایداری و قابل اعتماد، با کمترین مقدار ورودی، افت بازده بالا و هر کانکتور خاتمه یافته آزمایش شده اند. این مجموعه های کابل با مشخصات عملکرد دقیق مطابقت دارند.

    طناب پچ زرهی در طیف گسترده ای از کابل های فیبر، از جمله سیمپلکس، دوبلکس، چند فایبر، شکستن، و نوع اسپویل فله ای موجود است. هر کابل زره پوش SteelPatch می تواند با LC، SC، FC، ST، MPO، MTP، یا MTP Elite متصل شود. مشخصات فیبرهای پشتیبانی شده شامل OS2، OM1، OM2، OM3، و OM4 همراه با طول های موجود از 1 تا 150 متر است.

    زره پوش FO jumper / pigtail / patch را می توان به طور مستقیم در CO و محیط خشن مختلف، بدون لوله اضافی برای حفاظت، صرفه جویی در فضا، کاهش هزینه های ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری راحت تر مستقر شده است. علاوه بر این، لوله فولادی ضد زنگ از فیبر نوری از آسیب جلوگیری می کند که امنیت و ثبات سیستم را بهبود می بخشد.

    با OFNR (Riser) / OFNP (Plenum) و ضخامت 3.0 میلیمتر این کابل فیبر نوری زره ​​پوش به طور خاص برای برنامه های کاربردی داخلی / فضای باز برای نور و متوسط ​​طراحی شده است. پوسته نازک آن با فولاد و کیولار 10 برابر قویتر از فیبر نوری فیبر نوری است و دارای درجه حرارت بالاتر از 40٪ است. این کابل را در محیط هایی که تجهیزات شبکه مورد سوء استفاده قرار گرفته اند، مستقر کنید.

    کابل فیبر زرهی 7 برابر قابل اعتمادتر از کابل های فیبر استاندارد است، با این حال، انعطاف پذیری کامل را حفظ می کند و بسیار سبک وزن است. این کابل فیبر زرهی ارائه راهکار قابل اعتماد با کارایی بالا در زمینه های قبلا باور نداشتن غیرقابل پیش بینی.

    امکانات
    پس از آن هزینه های نگهداری را کاهش دهید

    بدون خسارت توسط ساخت و ساز
    بدون نیاز به نگرانی در مورد نابودی در آینده

    با یک لوله فولادی ضد زنگ میکرو قطر برای حفاظت
    مقاومت در برابر پیچ خوردگی نابود نابود می شود
    مقاومت بالا در برابر کشش، فشار، جویدن جوندگان
    راحت تر استقرار و ایمنی را تضمین می کند

    امنیت، ثبات و قابل اطمینان، کاهش ضریب نفوذ، افت بازده بالا

    کاربرد

    FTTH، LAN،

    ابزار آزمایش

    صنعت نظامی

    تجهیزات اندازه گیری

    کابل فیبر نوری

    سیستم ارتباطی فیبر نوری

    CATV

    جزء فعال نوری

    سفارش اطلاعات

    حالت تک و چند حالت (50 / 125μm، 62.5 / 125μm) جلیقه کابل / Pigtails

    نوع کابل: Simplex و Duplex

    قطر کابل: φ0.25، φ0.9mm، φ2mm، φ3mm، φ3mm (زره پوش FO)، φ3.3mm (زره پوش FO)

    نوع اتصال: FC، SC، ST، LC، MU، MTRJ، E2000، FDDI

    نوع لهستانی: PC، UPC، APC برای FC، SC، ST، LC، رابط MU؛ PC، APC برای E2000

    اتصال؛ PC برای MTRJ، اتصال FDDI

    طول بلوز: 0.5m، 1m، 2m، 3m، 5m، 10m .....

    مشخصات

    نوع اتصال SC، LC، FC، ST، MTRJ
    نوع Endface (nm) کامپیوتر UPC APC
    از دست دادن درج (دسی بل) ≤0.30 ≤0.30 ≤0.30
    تکرارپذیری (dB) ≤0.10
    قابلیت تعویض (dB) ≤0.20
    ضرر بازگشت (دسی بل) ≥45 ≥50 ≥60
    نوع فیبر SM، MM
    دمای عملیاتی (℃) -25 ℃ ~ + 70 ℃
    دمای ذخیره سازی (℃) -40 ℃ ~ + 85 ℃
    طول عمر (زمان) > 1000 بار
    استاندارد صنعت Telcordia GR-326-CORE

    سیم کشی فیبر نوری، سیم کشی فیبر نوری، مجتمع های فیبر نوری، فیبر جیر

    می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
    چند منظوره SC-SC فیبر نوری Patch Cord زره پوش ضد گلوتن آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
    با تشکر!