• آداپتورهای اتصال فیبر نوری ST Bare فیبرهای Quick Terminate را فعال کنید
 • آداپتورهای اتصال فیبر نوری ST Bare فیبرهای Quick Terminate را فعال کنید

  آداپتورهای اتصال فیبر نوری ST Bare فیبرهای Quick Terminate را فعال کنید

  جزئیات محصول:

  محل منبع: چین
  نام تجاری: FOCABLE
  گواهی: RoHS Compliant, ISO Certificate
  شماره مدل: فیبر نوری آداپتور FC

  پرداخت:

  مقدار حداقل تعداد سفارش: (100 عددی)
  جزئیات بسته بندی: 50PCS / جعبه بلیستر
  قابلیت ارائه: 90000PCS / ماه
  بهترین قیمت مخاطب

  اطلاعات تکمیلی

  مواد آستین: آستین سرامیکی زیرکونیا آداپتور: FC، SC، ST، LC
  ماده: فلز، پلاستیک حالت: تکموت، چندجملهای
  برجسته:

  fiber optic cable adapter

  ,

  fiber optic connector adapters

  توضیحات محصول

  آداپتور فیبر نوری ST Bare فیبرهای سریع اتصال را فعال کنید

  آداپتور فیبر بره به طور معمول برای اتصال به موقع فیبر لخت با تمام اتصالات استاندارد SMA، ST، SC، LC و FC استفاده می شود. آداپتور فیبر باری به عنوان وسیله ای برای اتصال فیبر نوری به فیبر نوری تجهیزات آزمون استفاده می شود. شما می توانید به راحتی نوار، فیبر، تمیز و درج فیبر، بدون بدون هیچ زحمتی از اپوکسی و اپوکسی مراحل پخت.

  رول های کابل همیشه باید قبل از نصب آزمایش شوند. با استفاده از آداپتور فیبر لخت برای سرعت فیبردن فیبرهای یک کابل، روش آسان برای تکمیل این آزمون است. برای نصب نوار اول، پاک کردن و شکستن فیبر. فیبر را در انتهای اتصال قرار دهید. فیبر باید با انتهای چهره نهایی فرول ناپدید شود. تمیز کردن اتصال به پایان سر و اتصال به آزمون سرب. انجام آزمایشات OTDR.

  نکته: ما توصیه نمی کنیم آداپتورهای فیبر لخت را مستقیما برای تست های تجهیزات آزمایش کنید. از یک کابل پچ یا کابل راه اندازی کنید تا به طور مستقیم به تجهیزات آزمایش وصل شوید و سپس به آداپتور فیبر لخت وصل شوید. الیاف شکسته را می توان با سیم پیانو (شامل)

  امکانات

  • فیبرهای را به سرعت به تجهیزات مهم خود وصل کنید
  • این آداپتورها برای اتصال الیاف به دستگاه های قدرت، بازتابنده های دامنه اپتیکال (OTDRs) و انواع ابزارهای دیگر، امکان آزمایش تابع در محل بدون اتصال به یک اتصال دائمی، بسیار مفید است.
  • دقیق دقیق تا 900 میکرون فیبر
  • فیبر برهنه با استفاده از یک پد مخصوص برش فوم مخصوص برای اطمینان از عملکردهای آزاد و پخش آزاد و اندازه گیری های قابل تکرار، در جای خود قرار می گیرد. الیاف با اندازه بافر تا 900 میکرومتر می توانند جایگزین شوند.
  • کیت آداپتور تک حالت و چندجملهای نیز موجود است
  • این کیت ها حاوی یک آداپتور واحد، FC، SC، و ST قابلیت اتصال قابل تعویض، یک آستین متحرک متحرک برای اتصالات سریع مهر و موم به فورله و یک فیبر متوقف برای اطمینان از اینکه فیبرهای شکسته برهنه با جلو از فورمه اتصال. سیم پیانو برای تمیز کردن فریول های مسدود شده با تمام آداپتورها گنجانده شده است.

  برنامه های کاربردی

  • به طور خلاصه به منابع نور، متر برق، OTDR ها، متر اندازه گیری انحطاط، و انواع دیگر تجهیزات برای آزمایش و اندازه گیری متصل شوید
  • تست فیبرهای نابود شده و فیبرها را آزمایش کنید
  • نصب و راه اندازی و تعمیر کار

  دستورالعمل عملیاتی

  1. اگر شما با استفاده از آداپتور فیبر لخت با فیبر بدون چاقو استفاده می کنید، به مرحله ای بروید. اگر از الیاف کادویی استفاده می کنید، حداقل 3 اینچ از پوشش بیرونی کابل را بشورید و اعضای استحکام کششی را قطع کنید (معمولا الیاف کوولار در نزدیکی لبه خالی).
  2. نوار به اندازه کافی از بافر برای اجازه دادن به فیبر قرار دادن. طول بافر محصور شده باید حدود 15 تا 20 میلی متر باشد.
  3. پوشش روکش با استون و / یا ایزوپروپیل الکل (درجه معرف) را تمیز کنید.
  4. a گیره مغناطیسی: باز کردن گیره مغناطیسی باز کنید. فیبر سست را از طریق فیبر متوقف کنید تا فایروال متوقف شود. در این نقطه، کلمپ مغناطیسی را برای نگهداشتن فیبر در محل قرار دهید.
  5. ب گیره بهار: مکانیسم بستن بافر لبه بافر را خاموش کنید و فیبر سست را در سوراخ پذیری قرار دهید. فیبر سست را از طریق فیبر متوقف کنید تا فایروال متوقف شود. در این مرحله مکانیزم بستن بافر را آزاد کنید تا فیبر را در محل نگهداری کنید.
  6. از یک قلم شکاف استفاده کنید تا به آرامی فیبر را به اندازه نزدیک به انتهای فورله بچرخانید. (نگاه کنید به شکل 2) توجه: اگر فیبر در طول فرایند به ثمر رساند، این بدان معنی است که نمره خیلی عمیق بود، که در نتیجه فیبر نهایی فیبر و تلفات زیاد حاصل می شود.
  7. فیبر گلبند را به طور مستقیم بکشید. فیبر به دست آمده باید به طور جداگانه در نقطه امتیاز جداگانه باشد. توجه: همیشه فیبر را به طور مستقیم بکشید عدم انجام این کار باعث می شود فایندر فیبر نهایی و زیان های زیاد شود.
  8. چشم انداز را با چشمان چشم لمس کنید و در صورت لزوم فیبر را تنظیم کنید تا آنکه فلاش شود.
  9. فیبر اکنون برای استفاده آماده است. آداپتور را داخل ظرفیت تجهیزات آزمایش نوری قرار دهید.

  آداپتور فیبر نوری بدون آستین فیبر نوری

  می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
  آداپتورهای اتصال فیبر نوری ST Bare فیبرهای Quick Terminate را فعال کنید آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
  با تشکر!