• 12 کابل فیبر نوری فیبر نوری MPO / MTP - LC 10G OM3 MM 50 / 125um Breakout Cable
  • 12 کابل فیبر نوری فیبر نوری MPO / MTP - LC 10G OM3 MM 50 / 125um Breakout Cable

    12 کابل فیبر نوری فیبر نوری MPO / MTP - LC 10G OM3 MM 50 / 125um Breakout Cable

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: FOCABLE
    گواهی: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
    شماره مدل: MPO OM3 12core فیبر نوری پچ کابل

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
    جزئیات بسته بندی: کیسه 1PCS / PE
    زمان تحویل: 3-5Days
    بهترین قیمت مخاطب

    اطلاعات تکمیلی

    نوع فیبر: SM، OM1، OM2، OM3، OM4 مواد کابل: PVC، LSZH، OFNP، OFNR، Hytrel
    قطر کابل: 0.9mm، 1.6mm، 1.8mm، 2.0mm، 2.4mm، 3.0mm اتصال دهنده: SC / APC، SC / UPC، FC / APC، FC / UPC، LC / APC، LC / UPC، ST، E2000، MU، MPO، MTRJ
    هسته ها: Simplex، دوبلکس، 4cores، 6cores، 8cores، 12cores، 24cores، 48cores طول: 1M، 2M، 3M، 5M یا به عنوان درخواست هر مشتری
    برجسته:

    simplex fiber patch cord

    ,

    fiber optic jumper

    توضیحات محصول

    پچ فیبر نوری MPO / MTP - LC 10G OM3 MM 50 / 125um Breakout Cable 12 هسته

    ما عرضه و تولید فیبر نوری کابل تنه با چند فیبر اتصالات. با استفاده از اتصالات فیبر MTP یا MPO .

    کابل MTP بهترین انتخاب برای شبکه های فیبر با تراکم بالا است. این به طور خاص برای اترنت سریع، کانال فیبر، مرکز داده و برنامه های کاربردی گیگابیت اترنت طراحی شده است. این 12 کابل مهار فیبر برای اتصال مستقیم بین QSFP + (4) SFP + پورت بدون پانچ پچ و یا تنه های متوسط ​​در میان استفاده می شود. این کابل LSZH طراحی شده و آزمایش شده است که مطابق با IEC-60332-1 و IEC-61034 مطابقت دارد.


    مشخصات فیبر نوری پچ بند
    استانداردها: مطابق با Telcordia و IEC
    انواع: حالت تک، چند منظوره
    سرانجام: FC، SC، ST، MU، LC، D4، DIN، E2000، MT-RJ، MPO، SMA، E2000، FDDI و ESCON
    کاهش ضریب (dB): کمتر از 0.3 (PC و UPC)
    تبادل: کمتر از 0.2 دسی بل
    استحکام کششی: کمتر از 0.2dB (0 تا 15 kgf)
    دما محدوده: (- 40 تا +80 درجه سانتیگراد)


    فیبر نوری پچ کابل مشخصات هندسی
    انواع: PC، UPC، APC،
    شعاع انحنای: 10 تا 25 میلیمتر، 5 تا 15 میلیمتر
    افست افست: ≤50 um، ≤100 um
    ارتفاع کروی فیبر: -90 نانومتر، +50 نانومتر
    افست زاویه ای: 8 درجه ± 0.5 درجه سانتی گراد (APC)

    ویژگی های کابل فیبر نوری پچ

    ارتقاء پذیری آسان به 40G و 100G با راه حلهای پیشگیرانه MPO

    نصب سریع تر با راه حل های پیش از پایان

    کیفیت بهتر با اعتبار طراحی جامع در برابر استانداردهای TIA

    رول 3 فلنج و به طور پیش فرض کشیدن چشم برای نصب آسان تر است

    انعطاف پذیری معماری با بهره وری 0.2 dB OM4 MPO

    کنترل بهتر آلودگی با تهیه بسته بندی Data Center


    مشخصات فنی

    اتصال دهنده

    FC، SC، ST، LC

    UPC

    APC

    از دست دادن درج

    ≤0.3dB

    برگشت ضرر

    ≥50dB

    ≥60dB

    قطر خارجی کابل (میلی متر)

    ¢ 0.9، ¢ 2.0، ¢ 3.0

    طول عمر

    ≤0.3dB (1000 جفت)

    تعویض پذیری

    ≤0.2dB

    دمای عملیاتی

    -40 ℃ ~ + 85 ℃

                

    سفارش اطلاعات

    رابط

    اتصال دهنده

    طول

    OD

    رنگ ژاکت

    کت

    نوع فیبر

    هسته ها

    P-PC

    FC-FC

    1M

    0.9 میلیمتر

    B-سیاه

    P-PVC

    SM

    سیمپلکس

    U-UPC

    SC-SC

    3M

    1.6 میلیمتر

    Y-Yellow

    L-LSZH

    MM 50 / 125um

    دوبلکس

    A-APC

    LC-LC

    5 م

    1.8 میلیمتر

    W-White

    OFNR

    MM 62.5 / 125um

    4cores

    ST-ST

    10 م

    2.0 میلیمتر

    سفارشی

    OFNP

    MM OM3

    6 عدد

    MU-MU

    سفارشی

    3.0 میلیمتر

    سفارشی

    MM OM4

    8 عدد

    MTRJ-MTRJ

    سفارشی

    12 عدد

    E2000-E2000

    24 درجه

    OM3

    سفارشی

    سفارشی


    سیم کشی فیبر نوری، سیم کشی فیبر نوری، مجتمع های فیبر نوری، جبرهای فیبر

    می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
    12 کابل فیبر نوری فیبر نوری MPO / MTP - LC 10G OM3 MM 50 / 125um Breakout Cable آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
    با تشکر!