• شعله مقاومت SM فیبر نوری پچ جادویی G.652D LC-ST Simplex و دوبلکس
    • شعله مقاومت SM فیبر نوری پچ جادویی G.652D LC-ST Simplex و دوبلکس
  • شعله مقاومت SM فیبر نوری پچ جادویی G.652D LC-ST Simplex و دوبلکس

    شعله مقاومت SM فیبر نوری پچ جادویی G.652D LC-ST Simplex و دوبلکس

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: FOCABLE
    گواهی: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
    شماره مدل: SM دوپلکس فیبر پچ کابل SC / APC- LC / APC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
    جزئیات بسته بندی: کیسه 1PCS / PE
    زمان تحویل: 3-5Days
    بهترین قیمت مخاطب

    اطلاعات تکمیلی

    نوع فیبر: SM مواد کابل: LSZH
    قطر کابل: 3.0 میلیمتر اتصال دهنده: SC / APC، LC / APC
    هسته ها: دوبلکس طول: 5 متر
    برجسته:

    simplex fiber patch cord

    ,

    multimode fiber optic cable

    توضیحات محصول

    شعله مقاومت SM فیبر نوری پچ جادویی G.652D LC-ST Simplex و دوبلکس

    ما FOC COMMUNICATION CO.، LTD ارائه انواع کابل های پچ فیبر نوری، از جمله تک حالت، چند منظوره، ساده، دوطرفه، چند هسته پچ کابل، زره پوش کابل پچ و ضد آب پچ کابل. کانکتور اصلی عبارتند از FC، SC، LC، ST، MU، MTRJ، E2000، MPO، MTP و غیره.

    G.652D SM نوع duplex indoor نوع SC-ST پچ کابل با OFNP کابل برای اتصال دستگاه به یکی دیگر برای مسیریابی سیگنال استفاده می شود. این شامل یک کابل فیبر نوری است که در هر دو طرف به هم متصل شده است.

    ویژگی های کلیدی
    1. اتصالات SC-ST
    2. یکپارچه و دوپلکس فیبر نوری کابل
    3. میکرون: 9 / 125um
    4. فیبر نوری سرامیکی با دقت بالا
    5. 100٪ اپتیکی برای تضمین کارایی بالا آزمایش شده است
    6. کابل زرد رنگ

    مشخصات فنی

    مورد

    مشخصات فنی

    IL (از دست دادن درج)

    <0.3dB

    RL (بازگشت از دست دادن)

    PC≥50dB، APC≥60dB

    تعویض پذیری

    ≤0.2dB

    تکرارپذیری

    ≤0.1dB (1000 بار)

    لرزش

    ≤0.1dB (550Hz، 1.5mm)

    دمای عملیاتی

    -40 ~ 80 ℃

    سفارش اطلاعات

    1. اتصال یک، LC، FC، SC، ST، MTRJ، DIN، D4، E2000، MPO، اتصال دو LC، FC، SC، ST، MTRJ، DIN، D4، E2000، MPO.
    رابط رابط Type 2: UPC، APC
    نوع فیلیپس؛ تک فاز (G652، G655)، MULTIMODE (50/125، 62.5 / 125)، OM3
    قطر کابل 4.Fiber (میلی متر): Φ0.9، Φ2.0، Φ3.0
    طول 5.Cable: طول سفارشی

    فیبر نوری Patchkabel ، سیم کشی فیبر نوری ، مجتمع های فیبر نوری ، جبرهای فیبر

    می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
    شعله مقاومت SM فیبر نوری پچ جادویی G.652D LC-ST Simplex و دوبلکس آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
    با تشکر!