• بند ناف فیبر نوری G.652D SM با کابل OFNP SC FC ST LC
    • بند ناف فیبر نوری G.652D SM با کابل OFNP SC FC ST LC
  • بند ناف فیبر نوری G.652D SM با کابل OFNP SC FC ST LC

    بند ناف فیبر نوری G.652D SM با کابل OFNP SC FC ST LC

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: FOCABLE
    گواهی: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
    شماره مدل: فیبر نوری فیبر نوری SC LC ST FC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
    جزئیات بسته بندی: کیسه 1PCS / PE
    زمان تحویل: 3-5Days
    بهترین قیمت مخاطب

    اطلاعات تکمیلی

    نوع فیبر: SM مواد کابل: LSZH
    قطر کابل: 3.0 میلیمتر اتصال دهنده: SC / APC، LC / UPC
    هسته ها: دوبلکس طول: 5 متر
    برجسته:

    simplex fiber patch cord

    ,

    multimode fiber optic cable

    توضیحات محصول

    بند ناف فیبر نوری G.652D SM با کابل OFNP SC FC ST LC

    کابل G.652D SM با کابل OFNP برای اتصال دستگاه به یکی دیگر برای مسیریابی سیگنال مورد استفاده قرار می گیرد. این شامل یک کابل فیبر نوری است که در هر دو طرف به هم متصل شده است. ما FOC COMMUNICATION CO.، LTD ارائه انواع کابل های پچ فیبر نوری، از جمله تک حالت، چند منظوره، ساده، دوطرفه، چند هسته پچ کابل، زره پوش کابل پچ و ضد آب پچ کابل. کانکتور اصلی عبارتند از FC، SC، LC، ST، MU، MTRJ، E2000، MPO، MTP و غیره.

    ویژگی های کلیدی
    اتصالات SC / SC / ST / LC
    کابل فیبر نوری دوپلکس تک حالت
    میکرون: 9 / 125um
    فیبر نوری سرامیکی با دقت بالا
    100٪ اپتیکی برای تضمین کارایی بالا آزمایش شده است
    کابل رنگ زرد

    مشخصات فنی

    مورد

    مشخصات فنی

    IL (از دست دادن درج)

    <0.3dB

    RL (بازگشت از دست دادن)

    PC≥50dB، APC≥60dB

    تعویض پذیری

    ≤0.2dB

    تکرارپذیری

    ≤0.1dB (1000 بار)

    لرزش

    ≤0.1dB (550Hz، 1.5mm)

    دمای عملیاتی

    -40 ~ 80 ℃

    سفارش اطلاعات

    1.Connector یک، LC، FC، SC، ST، MTRJ، DIN، D4، E2000، MPO،

    اتصال دو LC، FC، SC، ST، MTRJ، DIN، D4، E2000، MPO.
    رابط رابط Type 2: UPC، APC
    نوع فیلیپس؛ تک فاز (G652، G655)، MULTIMODE (50/125، 62.5 / 125)، OM3
    قطر کابل 4.Fiber (میلی متر): Φ0.9، Φ2.0، Φ3.0
    طول 5.Cable: طول سفارشی

    فیبر نوری Patchkabel ، سیم کشی فیبر نوری ، مجتمع های فیبر نوری ، جبرهای فیبر

    می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
    بند ناف فیبر نوری G.652D SM با کابل OFNP SC FC ST LC آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
    با تشکر!