• جعبه خاتمه فیبر نوری ضد آب IP68 برای اتصال ODVA SC DLC MPO
  • جعبه خاتمه فیبر نوری ضد آب IP68 برای اتصال ODVA SC DLC MPO
  • جعبه خاتمه فیبر نوری ضد آب IP68 برای اتصال ODVA SC DLC MPO
جعبه خاتمه فیبر نوری ضد آب IP68 برای اتصال ODVA SC DLC MPO

جعبه خاتمه فیبر نوری ضد آب IP68 برای اتصال ODVA SC DLC MPO

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: FOCABLE
گواهی: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
شماره مدل: جعبه ضد آب برای اتصال ODVA

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
جزئیات بسته بندی: 1PCS / کارتن
زمان تحویل: 3-5Days
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

اتصال دهنده: SC / APC ، SC / UPC ، LC / APC ، LC / UPC ، MPO زره پوش: بدون زره ، زره پوش
مواد کابل: PVC ، LSZH ، OFNP ، OFNR ، TPU نوع فیبر: G.652D ، G.657A ، G.655 ، SM یا MM
کنترل کیفیت: تست 100٪ قبل از حمل و نقل قطر کابل: 2.0 میلی متر ، 0.9 میلی متر
برجسته:

جعبه خاتمه کابل ، جعبه ختم ftth

,

ftth termination box

توضیحات محصول

جعبه ضد آب IP68 برای اتصال ODVA SC DLC MPO ، کابل CPRI ، استفاده FTTA

جعبه ضد آب IP68 به گونه ای طراحی شده است که بیش از نیازهای ODVA باشد ، محوطه با رده بندی های آب بندی محیطی IP68 مطابقت دارد و گزینه ایده آل برای هزینه کم / آسان برای استفاده در محلول های صنعتی ، فیبر تا آنتن (FTTa) یا هر نوع کاربرد سخت محیطی دیگر است. .

جعبه ضد آب IP 68 ، ترمینال فیبر چند منظوره ، پایانه های فیبر acess. راه حل های چند منظوره ترمینال برای برنامه های رادیویی نوری از راه دور اتصال فیبر به آنتن (FTTA). مجامع کابل فیبر نوری پیوند فیبر نوری بین واحد رادیویی از راه دور و یک ترمینال ادغام برج بالا را ایجاد می کند.

امکانات

  • اتصال دهنده ها دارای رتبه بندی آب بندی محیط IP68 هستند و گزینه ای ایده آل برای هزینه کم است.
  • استفاده از محلول در صنعتی ، فیبر تا آنتن (FTTA) یا هر نوع برنامه کاربردی زیست محیطی سخت بسیار آسان است.
  • این اتصال دهنده ضد آب در فضای باز به آداپتور پنل RRH متصل می شود.
  • اتصال مشترک LC ، SC ، MPO در داخل امکان آزمایش و تمیز کردن آسان تر را فراهم می کند.
  • دو نوع شاخه کانکتور در دسترس است: سرنیزه اتصال و اتصال آسان.

برنامه های کاربردی

  • سیستم های FTTX / FTTA
  • شبکه های PON
  • پیوندهای CATV
  • توزیع سیگنال نوری

مشخصات فنی

محافظت در برابر حمله: IP67
عضو قدرت کابل زره پوش یا غیر زرهی
کابل گرد OD 5.0 میلی متر تا 14 میلی متر
مواد کت کابل LSZH ، PE یا TPU
مقاومت در برابر کابل بلند مدت 200 نیوتن بر سانتی متر
امتیاز آتش نشانی UL94-V0
تعداد PLC 1 تا 2 عدد
تعداد آستین محافظ فیوژن 1 تا 24 عدد
شعاع خمشی 20D
نوع کابل ترکیبی یا غیر ترکیبی
مقاومت کششی بلند مدت 1200N

بند ناف فیبر نوری ، بند ناف فیبر نوری ، مجامع فیبر نوری ، پرش فیبر

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
جعبه خاتمه فیبر نوری ضد آب IP68 برای اتصال ODVA SC DLC MPO آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!