• جعبه خاتمه فیبر نوری Mini LC ODVA MPO
  • جعبه خاتمه فیبر نوری Mini LC ODVA MPO
جعبه خاتمه فیبر نوری Mini LC ODVA MPO

جعبه خاتمه فیبر نوری Mini LC ODVA MPO

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: FOCABLE
گواهی: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
شماره مدل: جعبه ضد آب برای اتصال ODVA

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
جزئیات بسته بندی: 1PCS / کارتن
زمان تحویل: 3-5Days
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

اتصال دهنده: SC / APC ، SC / UPC ، LC / APC ، LC / UPC ، MPO مواد کابل: PVC ، LSZH ، OFNP ، OFNR ، TPU
نوع فیبر: G.652D ، G.657A ، G.655 ، SM یا MM هسته: 2 امتیاز ، 4core ، 8core ، 12core ، 24core
جعبه: کاملاً بارگذاری شده ، خالی کنترل کیفیت: تست 100٪ قبل از حمل و نقل
برجسته:

جعبه خاتمه کابل فیبر نوری 70kpa ، کابینت خاتمه فیبر نوری 50n

,

50n fiber optic termination cabinet

توضیحات محصول

در فضای باز IP67 ضد آب Mini LC / ODVA MPO / جعبه اتصال Optitap

 

IP67 Waterproof box, multiport fiber terminal, acess fiber terminals. جعبه ضد آب IP67 ، ترمینال فیبر چند منظوره ، پایانه های فیبر acess. Multiport terminal solutions for remote radio optical connectivity inn fiber-to-the-antenna (FTTA) applications. راه حل های چند منظوره ترمینال برای برنامه های رادیویی نوری از راه دور اتصال فیبر به آنتن (FTTA). The fiber optic cable assemblies create the fiber optic link between the remote radio unit and a tower-top consolidation terminal. مجامع کابل فیبر نوری پیوند فیبر نوری بین واحد رادیویی از راه دور و یک ترمینال ادغام برج بالا را ایجاد می کند.

 

جعبه ضد آب IP67 به گونه ای طراحی شده است که بیش از نیازهای ODVA باشد ، محوطه با رده بندی های آب بندی محیطی IP67 مطابقت دارد و گزینه ایده آل برای یک راه حل کم هزینه / آسان برای استفاده در صنعتی ، فیبر به آنتن (FTTA) یا هر نوع کاربرد سخت محیطی دیگر است. .

 

امکانات

  • ضرر درج: SC / LC≤0.3dB ، MPT / MPO≤0.5dB ، ضرر بازگشت: ≥50dB.
  • استحکام کششی:> 50 نیوتن
  • استرس شغلی: 70 kpa تا 106 kpa؛
  • با استفاده از دما: - 40 ~ + 75
  • رطوبت نسبی: ≤85٪ (30 +).
  • درجه حفاظت: IP67
  • فیبر نوری موجودی موجودی داخلی ، در کار و نگهداری راحت است.
  • مخصوصاً برای استفاده مناسب است مستاجران چند طبقه و مرتفع ، نصب آسان ، نصب آسان.
  • جنس: سوخت مقاومت جدید ABS ، تضمین کیفیت ، عملکرد عملکرد مقاوم در برابر شعله
    استاندارد صنعت ارتباطات ، درجه بازدارنده شعله UL94V - سطح 0
  • آداپتور مناسب: MIni-SC ، H کانکتور-SC ، ODVA-LC ، ODVA-MPO ، ODVA-MPT.
  • ساختار: نوع باز
  • رنگ: خاکستری (رنگ قابل تنظیم است)
  • روش آب بندی: مهر و موم های TPE
  • روش نصب: سربار ، حلق آویز.
  • اندازه (H * W * D) میلی متر: 250 * 80 * 70 میلی متر

مشخصات فنی

مورد واحد پارامتر
اتصال MPO / MTP - فرمولاسیون استاندارد MT MT کم ضرر (نخبه) SM MT Ferrule فریم استاندارد MM MT کم ضرر MM MT Ferrule
ضرر درج معمول (dB) 0.35 0.20 0.35 0.20
ماکسیمون (dB) 0.75 0.35 0.60 0.35
برگشت ضرر (dB) 60 ≥ برای APC (8 زاویه ای لهستانی) 20 ≥ برای کامپیوتر
(dB) 50 ≥ برای کامپیوتر -
مرد / زن (dB) نر: با پین ، زن: بدون پین
مقاومت کششی (dB) .30.3 (حداکثر 66N)
لرزش (dB) .30.3 (55 z 10 هرتز)
چرخه حرارتی (dB) .30.3 (75--40 ℃ ، 21 چرخه)

 

 

جعبه خاتمه فیبر نوری Mini LC ODVA MPO 0

جعبه خاتمه فیبر نوری Mini LC ODVA MPO 1

 

 

بند ناف فیبر نوری ، بند ناف فیبر نوری ، مجامع فیبر نوری ، پرش فیبر

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
جعبه خاتمه فیبر نوری Mini LC ODVA MPO آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!