• جعبه اتصالی OTVA SC FTTA MPO کاملا لود شده
  • جعبه اتصالی OTVA SC FTTA MPO کاملا لود شده
جعبه اتصالی OTVA SC FTTA MPO کاملا لود شده

جعبه اتصالی OTVA SC FTTA MPO کاملا لود شده

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: FOCABLE
گواهی: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
شماره مدل: جعبه ضد آب برای اتصال ODVA

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
جزئیات بسته بندی: 1PCS / کارتن
زمان تحویل: 3-5Days
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

اتصال دهنده: SC / APC ، SC / UPC ، LC / APC ، LC / UPC ، MPO مواد کابل: PVC ، LSZH ، OFNP ، OFNR ، TPU
نوع فیبر: G.652D ، G.657A ، G.655 ، SM یا MM هسته: 2 امتیاز ، 4core ، 8core ، 12core ، 24core
جعبه: کاملاً بارگذاری شده ، خالی کنترل کیفیت: تست 100٪ قبل از حمل و نقل
برجسته:

جعبه ترمینال فیبر نوری ip67 ، جعبه خاتمه فیبر نوری tpe

,

tpe seals optical fiber termination box

توضیحات محصول

جعبه اتصال ODVA / SC MPO / Optitap Box Outdoor IP67 ضد آب FTTA 

 

کابل ODVA BBU RRU Patch برای برنامه CPRI است که به طور گسترده در ایستگاه های پایه 3G ، 4G و WIMAX ، بلند مدت تکامل (LTE) و واحدهای رادیویی از راه دور به اتصالات FTTA استفاده می شود.

 

امکانات

  • ضرر درج: SC / LC≤0.3dB ، MPT / MPO≤0.5dB ، ضرر بازگشت: ≥50dB.
  • استحکام کششی:> 50 نیوتن
  • استرس شغلی: 70 kpa تا 106 kpa؛
  • با استفاده از دما: - 40 ~ + 75
  • رطوبت نسبی: ≤85٪ (30 +).
  • درجه حفاظت: IP67
  • فیبر نوری موجودی موجودی داخلی ، در کار و نگهداری راحت است.
  • مخصوصاً برای استفاده مناسب است مستاجران چند طبقه و مرتفع ، نصب آسان ، نصب آسان.
  • جنس: سوخت مقاومت جدید ABS ، تضمین کیفیت ، عملکرد عملکرد مقاوم در برابر شعله
    استاندارد صنعت ارتباطات ، درجه بازدارنده شعله UL94V - سطح 0
  • آداپتور مناسب: MIni-SC ، H کانکتور-SC ، ODVA-LC ، ODVA-MPO ، ODVA-MPT.
  • ساختار: نوع باز
  • رنگ: خاکستری (رنگ قابل تنظیم است)
  • روش آب بندی: مهر و موم های TPE
  • روش نصب: سربار ، حلق آویز.
  • اندازه (H * W * D) میلی متر: 250 * 80 * 70 میلی متر
  • طراحی مهر و موم دیواری ، بهره برداری آسان ، نصب مقرون به صرفه
  • وزن سبک ، ضد آب و ضد آب

کاربرد

  • FTTA ، برنامه FTTH
  • ایستگاه پایه 3G ، 4G
  • کابل کشی افقی و عمودی
  • BBU ، RRU ، RRH ، LTE

 

مشخصات فنی

مورد واحد پارامتر
اتصال MPO / MTP - فرمولاسیون استاندارد MT MT کم ضرر (نخبه) SM MT Ferrule فریم استاندارد MM MT کم ضرر MM MT Ferrule
ضرر درج معمول (dB) 0.35 0.20 0.35 0.20
ماکسیمون (dB) 0.75 0.35 0.60 0.35
برگشت ضرر (dB) 60 ≥ برای APC (8 زاویه ای لهستانی) 20 ≥ برای کامپیوتر
(dB) 50 ≥ برای کامپیوتر -
مرد / زن (dB) نر: با پین ، زن: بدون پین
مقاومت کششی (dB) .30.3 (حداکثر 66N)
لرزش (dB) .30.3 (55 z 10 هرتز)
چرخه حرارتی (dB) .30.3 (75--40 ℃ ، 21 چرخه)

 

جعبه اتصالی OTVA SC FTTA MPO کاملا لود شده 0جعبه اتصالی OTVA SC FTTA MPO کاملا لود شده 1

 

بند ناف فیبر نوری ، بند ناف فیبر نوری ، مجامع فیبر نوری ، پرش فیبر

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
جعبه اتصالی OTVA SC FTTA MPO کاملا لود شده آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!