• مونتاژ کابل نوری 4 هسته ای Duplex LC PDLC
    • مونتاژ کابل نوری 4 هسته ای Duplex LC PDLC
  • مونتاژ کابل نوری 4 هسته ای Duplex LC PDLC

    مونتاژ کابل نوری 4 هسته ای Duplex LC PDLC

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: FOCABLE
    گواهی: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
    شماره مدل: بند ناف PDLC-LC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
    جزئیات بسته بندی: کیف 1PCS / PE
    زمان تحویل: 3-5Days
    بهترین قیمت مخاطب

    اطلاعات تکمیلی

    نوع فیبر: G.652D ، G.657A ، G.655 ، SM یا MM مواد کابل: PVC ، LSZH ، OFNP ، OFNR ، TPU
    قطر کابل: 2.0 میلی متر ، 0.9 میلی متر اتصال دهنده: SC / APC ، SC / UPC ، LC / APC ، LC / UPC ، MPO
    هسته: 2 هسته طول: 1M ، 2M ، 3M ، 5M یا طبق درخواست مشتری
    زره پوش: بدون زره پوش ، زره پوش کنترل کیفیت: تست 100٪ قبل از حمل و نقل
    برجسته:

    7.0mm fiber optic cable patch cord

    ,

    aramid fiber optic assemblies

    توضیحات محصول

    کابل نوری 4 هسته ای PDLC مونتاژ شده ضد آب در فضای باز با کابل محافظت شده PDLC-LC

     

    PDLC Optical Cable Assembly Waterproof Outdoor Protected Cable is standard size for Duplex LC Connectors, and the outer housing with metal protective device. کابل محافظ ضد آب در فضای باز مونتاژ کابل نوری PDLC اندازه استاندارد برای اتصالات Duplex LC و فضای داخلی آن با دستگاه محافظ فلزی است. Also they meet with the functions of waterproof, dustproof. همچنین آنها با عملکردهای ضد آب ، ضد گرد و غبار دیدار می کنند. This patch cords widely used in FTTA, Base station, and the outdoor waterproof condition. این تارهای پچ به طور گسترده در FTTA ، ایستگاه پایه و شرایط ضد آب در فضای باز استفاده می شود.

     

    شرکت ارتباطات FOC ، LTD ، تارهای وصله ای PDLC-PDLC ، کابل وصله PDLC-LC ، کابل های وصله PDLC-SC را مطابق درخواست مشتری ، طول از 1 متر تا 500 متر ارائه می دهد.

     

    مشخصات فنی

    • کانکتور LC استاندارد Duplex LC ، به خوبی با آداپتور LC استاندارد متصل شده است
    • حالت تک و چند حالته موجود است
    • حفاظت IP67 ، ضد شور ، ضد رطوبت ، ضد گرد و غبار
    • از دست دادن کم / درج بازگشت ، انتقال نوری ثابت.
    • وزن سبک ، ضد آب ، ضد گرد و غبار ، ضد رطوبت ، محفظه سخت فلزی.
    برنامه های کاربردی
    • به طور گسترده در FTTA & FTTH استفاده می شود
    • مورد استفاده برای ایستگاه پایه 3G 4G
    • BBU ، RRU ، RRH ، LTE

    داده های تکنیکی

    اتصال دهنده پایان A PDLC
    پایان B PDLC ، LC (Duplex LC) ، یا SC ، MPO ، MTP
    فیبر هسته 2 ، 4
    حالت حالت تک چند حالته
    طول موج عامل (nm) 1310/1550 850/1310
    جلا UPC APC UPC
    ضرر درج (Max.dB) 0.2 0.3
    ضرر بازگشت (Min.dB) 55 60 35
    زمان جفت گیری 500 دقیقه
    دوام (Max.dB) 0.2
    قابلیت جذب مجدد (Max.dB) 0.5
    دمای کار (℃) -40 ~ + 85
    دمای ذخیره سازی (℃) -40 ~ + 85

     

    فیبر کابل فیبر GYFJH 7.0 میلی متر

    مورد داده ها
    فیبر حالت واحد G.657A2
    قطر فیبر 7.0 میلی متر
    مواد و رنگ ژاکت LSZH سیاه
    عضو تنش الیاف آرامید
    Max. حداکثر attenuation تضعیفی ≤ 0.4 دسی بل / کیلومتر در 1310nm
    .30.3dB / کیلومتر در 1550nm
    مقاومت کششی (کوتاه مدت) 500N (بدون شکست)
    مقاومت در برابر خرد شدن (کوتاه مدت / بلند مدت) 1000N / 100mm
    عقب افتادگی التهابی IEC 60332-3
    مقاوم در برابر Uvioresantant عبور
    احراز هویت با RoHS & UL ملاقات کنید

    مونتاژ کابل نوری 4 هسته ای Duplex LC PDLC 0

    بند ناف فیبر نوری ، بند ناف فیبر نوری ، مجامع فیبر نوری ، پرش فیبر

    می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
    مونتاژ کابل نوری 4 هسته ای Duplex LC PDLC آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
    با تشکر!