• فیبر نوری PLC Splitter Mini Tube 1 × 8 با اتصالات SC/UPC G.657A برای FTTX
  • فیبر نوری PLC Splitter Mini Tube 1 × 8 با اتصالات SC/UPC G.657A برای FTTX
فیبر نوری PLC Splitter Mini Tube 1 × 8 با اتصالات SC/UPC G.657A برای FTTX

فیبر نوری PLC Splitter Mini Tube 1 × 8 با اتصالات SC/UPC G.657A برای FTTX

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: FOCABLE
گواهی: ISO Certification and RoHS Compliant
شماره مدل: مینی لوله 1*8 PLC Splitter

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 قطعه
جزئیات بسته بندی: 1 عدد / جعبه کارتن
شرایط پرداخت: Western Union ، T / T
قابلیت ارائه: 90000 عدد در ماه
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

Fiber Type: G.657A Cable Material: LSZH
لوله: 0.9 میلی متر Connector Type: SC/UPC
Port: 1*8 Pigtail Length: 0.5M, 1.0M, 1.5M

توضیحات محصول

فیبر نوری PLC Splitter Mini Tube 1 × 8 با اتصالات SC/UPC G.657A برای FTTX
 
شکاف مدار موج نور (PLC) نوعی دستگاه مدیریت توان نوری است که با استفاده از فناوری موجبر نوری سیلیس ساخته شده است.این دستگاه دارای اندازه کوچک ، قابلیت اطمینان بالا ، محدوده طول موج گسترده و یکنواختی خوب کانال به کانال است و به طور گسترده ای در شبکه های PON برای درک تقسیم قدرت سیگنال نوری استفاده می شود.ما مجموعه ای کامل از محصولات تقسیم کننده 1xN و 2xN را ارائه می دهیم که برای کاربردهای خاص طراحی شده اند.همه محصولات الزامات GR-1209-CORE-2001 و GR-1221-CORE-1999 را دارا می باشند.
 
امکانات
PDL پایین
از دست دادن درج کم
ضرر بازگشت بالا
تقسیم قدرت یکنواخت
طراحی فشرده
طول موج عملیاتی گسترده
دمای عملیاتی گسترده
پایداری مکانیکی و محیطی عالی
واجد شرایط تحت Telcordia GR-1221 و GR-1209
 
برنامه های کاربردی
شبکه های محلی (LAN)
سیستم های CATV
توزیع سیگنال نوری
تجهیزات تست
FTTX (FTTP ، FTTH ، FTTN ، FTTC)
شبکه های نوری منفعل (PON)
 
مشخصات نوری

پارامتر

واحد

مشخصات (درجه P)

شماره کانال

 

1X2

1X4

1X8

1X16

1X32

1X64

عملیات طول موج

نانومتر

1260 ~ 1650

از دست دادن درج (حداکثر)

dB

4.3

7.4

10.7

13.9

17.2

21.5

یکنواختی (حداکثر)

dB

0.5

0.8

1.0

1.4

1.6

2.0

ضرر وابسته به قطبش

dB

0.2

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

برگشت ضرر

dB

≥50

جهت دهی

dB

≥50

دمای کارکرد

-40 ~+85

دمای ذخیره سازی

-40 ~+85

 

پارامتر

واحد

مشخصات (درجه P)

شماره کانال

 

2X2

2X4

2X8

2X16

2X32

2X64

عملیات طول موج

نانومتر

1260 ~ 1650

از دست دادن درج (حداکثر)

dB

4.3

7.6

11.0

14.8

17.9

21.5

یکنواختی (حداکثر)

dB

0.8

1.0

1.2

1.5

1.8

2.0

ضرر وابسته به قطبش

dB

0.2

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

برگشت ضرر

dB

≥50

جهت دهی

dB

≥50

دمای کارکرد

-40 ~+85

دمای ذخیره سازی

-40 ~+85

توجه: همه داده های بالا شامل کانکتورها نیست.
 
 
ما می توانیم سریال های زیادی از PLC Splitter از جمله تولید کنیم
1X2 ، 1X4 ، 1X8 ، 1X16 ، 1X32 ، 1X64 ، 2X4 ، 2X8 ، 2X16 ، 2X32 ، 2X64 با بسته زیر
فیبر برهنه PLC Splitters
فیبر نوری بدون بلوک PLC Splitter
جعبه ABS فیبر نوری PLC Splitter
شکاف های PLC نوری LGX Box
جعبه کاست PLC Splitter
فیبر نوری نوع پالت PLC Splitter
Rack Mount PLC Splitter برای برنامه PON
جداکننده های پی سی PLC دیوار
 
ما می توانیم مجموعه کامل محصولات راه حل FTTX را عرضه کنیم.هر گونه سوال ، لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید.

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
فیبر نوری PLC Splitter Mini Tube 1 × 8 با اتصالات SC/UPC G.657A برای FTTX آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!