• FTTX Fiber Planar Lightwave Circuit Splitter ABS نوع ماژول کم PDL 1 × 32
  • FTTX Fiber Planar Lightwave Circuit Splitter ABS نوع ماژول کم PDL 1 × 32
  • FTTX Fiber Planar Lightwave Circuit Splitter ABS نوع ماژول کم PDL 1 × 32
  • FTTX Fiber Planar Lightwave Circuit Splitter ABS نوع ماژول کم PDL 1 × 32
  • FTTX Fiber Planar Lightwave Circuit Splitter ABS نوع ماژول کم PDL 1 × 32
FTTX Fiber Planar Lightwave Circuit Splitter ABS نوع ماژول کم PDL 1 × 32

FTTX Fiber Planar Lightwave Circuit Splitter ABS نوع ماژول کم PDL 1 × 32

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: FOCABLE
گواهی: ISO Certification and RoHS Compliant
شماره مدل: نوع ماژول PLC Splitter 1 × 32

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 قطعه
جزئیات بسته بندی: 1 عدد / جعبه کارتن
شرایط پرداخت: Western Union ، T / T
قابلیت ارائه: 90000 عدد در ماه
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

نوع فیبر: G.657A مواد کابل: PVC
لوله: 3.0 میلی متر نوع اتصال: SC / APC
بندر: 1 * 32 طول رنگدانه: 1.0 متر

توضیحات محصول

FTTX Fiber Planar Lightwave Circuit Splitter ABS نوع ماژول کم PDL 1 × 32

تقسیم کننده های PLC راه حل بهتری را برای برنامه هایی که نیاز به تنظیمات تقسیم بزرگتر دارند ارائه می دهند.برای دستیابی به این هدف ، راهنمای موج با استفاده از لیتوگرافی بر روی یک لایه شیشه ای سیلیس ساخته می شود ، که امکان هدایت درصد خاصی از نور را فراهم می کند.در نتیجه ، اسپلیترهای PLC در یک بسته کارآمد ، شکاف های بسیار دقیق و حتی با حداقل ضرر را ارائه می دهند.

 

امکانات

PDL پایین

تقسیم قدرت یکنواخت
طراحی فشرده
طول موج عملیاتی گسترده
از دست دادن درج کم

ضرر بازگشت بالا

 

برنامه های کاربردی
شبکه های نوری منفعل (PON)
شبکه های محلی (LAN)

سیستم های CATV
توزیع سیگنال نوری
تجهیزات تست

FTTX (FTTP ، FTTH ، FTTN ، FTTC)


مشخصات نوری

پارامتر

واحد

مشخصات (درجه P)

شماره کانال

 

1X2

1X4

1X8

1X16

1X32

1X64

عملیات طول موج

نانومتر

1260 ~ 1650

از دست دادن درج (حداکثر)

dB

4.3

7.4

10.7

13.9

17.2

21.5

یکنواختی (حداکثر)

dB

0.5

0.8

1.0

1.4

1.6

2.0

ضرر وابسته به قطبش

dB

0.2

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

برگشت ضرر

dB

≥50

جهت دهی

dB

≥50

دمای کارکرد

-40 ~+85

دمای ذخیره سازی

-40 ~+85

توجه: همه داده های بالا شامل کانکتورها نیست.
 
ترتیب اطلاعات

PLC

 

 

 

 

 

 

 

بندر

نوع فیبر

ورودی

خروجی

طول دم خوک

اتصال دهنده

 
 
 
 
PLC

0102 = 1x2
0104 = 1x4
0108 = 1x8
0116 = 1x16
0132 = 1x32
0164 = 1x64
0204 = 2x4
0208 = 2x8
0216 = 2x16
0232 = 2x32
0264 = 2x64

1 = G652D ، 2 = G657A

L = 900µm لوله شل ، S = 2.0mm ، R = 3.0mm ، 0 = آداپتور

L = 900µm لوله شل ، S = 2.0mm ، R = 3.0mm ، 0 = آداپتور

05-20 = 0.5-2-2 متر ، 0 = آداپتور ، X = سایرین

FU = FC/UPC ، FA = FC/APC ، SU = SC/UPC ، SA = SC/APC ، ST = ST/UPC ، LU = LC/UPC ، LA = LC/APC ، 00 = هیچکدام ، X = سایرین

 

 

ما می توانیم سریال های زیادی از تقسیم کننده PLC تولید کنیم ، از جمله:
1 × 2 ، 1 × 4 ، 1 × 8 ، 1 × 16 ، 1 × 32 ، 1 × 64 ، 2 × 4 ، 2 × 8 ، 2 × 16 ، 2 × 32 ، 2 × 64 با بسته زیر
سری فیبر برهنه
مینی بسته لوله شل
نوع ماژول ABS
نوع جعبه LGX
پچ پنل Rack Mount برای برنامه PON.
پچ پنل Wall Mount برای برنامه PON
نوع بستن اتصالات فیبر نوری خطی
نوع بستن اتصال فیبر نوری

 

چرا FOCABLE را انتخاب می کنید؟

1. پاسخ سریع در عرض 24 ساعت.در صورت بروز هرگونه مشکل ، لطفاً بلافاصله با ما تماس بگیرید و ما بلافاصله به شما پاسخ می دهیم.

2. ما در حال تولید ، کارخانه هستیم ، بنابراین ما توانایی تولید انبوه را داریم و می توانیم درخواست حمل و نقل فوری مشتری را برآورده کنیم.

3. برای دستیابی به رضایت مشتریان ، سفارش نمونه را می پذیریم ، حتی یک قطعه.

4. سفارش OEM و ODM اختیاری است.
ما تقسیم کننده PLC سفارشی را ارائه می دهیم و بسته بندی موجود را سفارشی می کنیم.

5. محصولات با کیفیت بالا.تمام قطعات فروخته شده توسط FOC COMMUNICATION CO.، LTD با تمام مشخصات سازنده مطابقت دارد و 12 ماه گارانتی دارد.برخی از محصولات سفارشی می توانند تا سه سال ضمانت داشته باشند.ما هر قطعه ای از محصولات فیبر نوری را قبل از ارسال آزمایش می کنیم تا مطمئن شویم کابل های وصله ای ، PLC Splitters می توانند بدون هیچ مشکلی در سیستم شما کار کنند.

5. بسته بندی خوبما تکه های پچ را در کیسه PE یا تاول در هر قطعه بسته بندی می کنیم و از بسته بندی رضایت مشتریان را جلب می کنیم.ما همچنین می توانیم کالا را به درخواست مشتری بسته بندی کنیم.

6. تحویل سریع.حمل کالا به موقع و تضمین برای رفع نیاز در زمان تحویل.

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
FTTX Fiber Planar Lightwave Circuit Splitter ABS نوع ماژول کم PDL 1 × 32 آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!