• LC LSZH OM3 فیبر نوری Pigtail
  • LC LSZH OM3 فیبر نوری Pigtail

    LC LSZH OM3 فیبر نوری Pigtail

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: FOCABLE
    گواهی: ISO, RoHS Compliant
    شماره مدل: LC OM3 فیبر نوری Pigtail

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
    جزئیات بسته بندی: 1PCS / جعبه بلیستر
    بهترین قیمت مخاطب

    اطلاعات تکمیلی

    کابل: PVC، LSZH، OFNP، OFNR، Hytrel هسته ها: سادگی، دوبلکس، 2 رقمی، 4 رقمی، 6 رقمی، 8 رقمی، 12 رقمی، 24 رقمی
    فیبر: OS1، OS2، OM1، OM2، OM3، OM4 قطر بیرونی: 0.9mm، 1.6mm، 2.0mm، 2.4mm، 3.0mm
    متصل کننده: FC، FC / APC، SC، SC / APC، LC، LC / APC، ST، E2000، MU، MTRJ، MPO طول: 1M، 2M، 3M، 5M یا به عنوان درخواست هر مشتری
    برجسته:

    fiber optic pigtail cables

    ,

    fiber optic pigtail connector

    توضیحات محصول

    OM3 فیبر نوری Pigtail LC LSZH 0.9mm با 50/125 چند حالت فیبر

    فیبر نوری فیبر نوری LC با استفاده از اتصال LC توسعه یافته توسط Lucent شرکت. اتصال LC در حال حاضر یکی از محبوب ترین اتصالات در جهان است. یک فریزر سرامیکی 1.25 میلی متری باعث می شود فیبر نوری فیبر نوری LC انتخاب خوبی برای انتقال سیگنال کم هزینه اما دقت بالا باشد.

    در طول فرآیند نصب کابل فیبر نوری، اتصال کابل برای اطمینان از کم شدن افت ولتاژ و کم شدن انتقال انتقال سیگنال بین کابل و تجهیزات اهمیت دارد. و فیبر نوری Pigtail یک جزء رایج برای اتصال شبکه نوری است. این یک قطعه کابل با کانکتور فیبر نوری است که در یک طرف آن پایان یافته و هیچ کانکتور دیگری در انتهای آن وجود ندارد. به این ترتیب، طرف کانکتور را می توان به تجهیزات وصل کرد و طرف دیگر را می توان با فیبر کابل نوری متصل کرد. این مقاله بر روی انواع فیبر نوری Pigtails و برنامه های کاربردی آنها تأکید خواهد کرد.

    در اینجا دو طبقه بندی فیبر نوری Pigtails وجود دارد. ابتدا دسته بندی شده توسط اتصالات، فیبر نوری Pigtails دارای هفت نوع از جمله E2000، LC، SC، ST، FC، MU و MTRJ. دومین طبقه توسط الیاف طبقه بندی شده، فیبر نوری Pigtails دارای دو نوع به عنوان تک حالت و چند منظوره است.

    امکانات

    دوام خوب

    تبادلگرایی خوب

    ثبات درجه حرارت بالا

    کاهش درج درج و از دست دادن بازتاب

    Superior Quality Standard PC / UPC / APC Polishing

    استاندارد: Telcordia GR-326-CORE، TIA / EIA و IEC

    برنامه های کاربردی

    CATV، تجهیزات مترو FC؛
    شبکه های مخابراتی؛
    شبکه های محلی (LAN)؛
    شبکه های گسترده ای (WAN)؛
    نصب امکانات
    شبکه های پردازش داده؛
    خاتمه دادن دستگاه های ویدیویی و نظامی

    مزیت رقابتی

    Telcordia GR-326، IEC، TIA / EIA سازگار با استاندارد

    بازرسی 100٪ نوری و هندسه پایان چهره

    کاهش ضریب نفوذ و افت بازده بالا

    انواع کابینت های کابل

    مطابق RoHS

    مشخصات

    SM MM
    9/125 50/125 62.5 / 125 OM3 OM4
    UPC APC کامپیوتر
    از دست دادن درج ≤0.2dB ≤0.3dB
    برگشت ضرر ≥50dB ≥60dB ≥35dB
    طول عمر 1000 بار، ≤0.2dB 1000 بار، ≤0.3dB
    کارگر تم -40 تا + 80 ℃
    ذخیره سازی Tem. -40 تا + 80 ℃
    هندسه Endface
    پارامتر 2.5μmm فرول 1.25μmm فرول
    UPC APC UPC APC
    شعاع انحنای 10 ~ 25 میلیمتر 5 تا 12 میلیمتر 7 ~ 25 میلیمتر 5 تا 12 میلیمتر
    افس افست 0 ~ 50μm 0 ~ 50μm 0 ~ 50μm 0 ~ 50μm
    ارتفاع فیبر -100 ~ 50 نانومتر -100 ~ 100 نانومتر -100 ~ 50 نانومتر -100 ~ 100 نانومتر
    زاویه 7.7-8.3 درجه 7.7-8.3 درجه
    هندسه 3D

    فیبر نوری Pigtail، فیبر نوری Pigtail، Pigtail Fiber، Pigtails Fiber

    می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
    LC LSZH OM3 فیبر نوری Pigtail آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
    با تشکر!