• چندکاره فیبر نوری Pigtail
  • چندکاره فیبر نوری Pigtail

    چندکاره فیبر نوری Pigtail

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: FOCABLE
    گواهی: ISO, RoHS Compliant
    شماره مدل: SC فیبر نوری Pigtail

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
    جزئیات بسته بندی: 1PCS / جعبه بلیستر
    بهترین قیمت مخاطب

    اطلاعات تکمیلی

    کابل: PVC، LSZH، OFNP، OFNR، Hytrel هسته ها: سادگی، دوبلکس، 2 رقمی، 4 رقمی، 6 رقمی، 8 رقمی، 12 رقمی، 24 رقمی
    فیبر: OS1، OS2، OM1، OM2، OM3، OM4 قطر بیرونی: 0.9mm، 1.6mm، 2.0mm، 2.4mm، 3.0mm
    متصل کننده: FC، FC / APC، SC، SC / APC، LC، LC / APC، ST، E2000، MU، MTRJ، MPO طول: 1M، 2M، 3M، 5M یا به عنوان درخواست هر مشتری
    برجسته:

    fiber optic pigtail cables

    ,

    optical fiber pigtail

    توضیحات محصول

    0.9mm فیبر نوری Pigtail SC 12Colors Multimode مناسب برای ODF

    فیبر نوری Pigtail قطعه کابل مونتاژ شده با اتصال فقط در یک طرف است. و طرف دیگر هیچ کانکتور ندارد سپس طرف دیگر معمولا با کابل فیبر نوری دیگر سازگار است. این دستگاه در جعبه ترمینال فیبر نوری، ODF، بستن فیبر نوری برای اتصال تجهیزات نصب شده است. حالت های تک و چند وجهی وجود دارد، طول موج یکنواخت یک پیاتیل 1310/1550 نانومتر است و رنگ زرد معمول است. اگر فیبر نوری چند منظوره، رنگ نارنجی باشد. ما همچنین دارچین های فیبر نوری غیرقانونی و چرم زنانه دار را ارائه می دهیم.

    فیبر فیبر نوری برش، فیبر نوری توزیع و روبان فیتیله نیز موجود است.

    برچسب مشتری و طراحی نصب می تواند به صورت هر درخواست تولید شود.

    ماده

    هسته: ساده، چند هسته خوک (6pack، 8pack، 12pack، 24pack، 48pack)

    ژاکت کابل: PVC، LSZH، OFNR، OFNP

    قطر بیرونی کابل: 0.9mm، 2.0mm، 3.0mm

    نوع فیبر: SM (9 / 125um)، OM1 (62.5 / 125um)، OM2 (50 / 125um)، OM3، OM4

    نوع اتصال: FC، SC، ST، LC، MU، MTRJ، MPO، E2000، SMA، FDDI، D4، DIN

    پایان نوع صورت: UPC، APC

    توصیف

    فیبر نوری SC فیبر نوری، این کابل با 9/125 فیبر تک حالت و انواع اتصال PC، UPC یا APC اختیاری است. Pigtails به طور کامل با استانداردهای صنعتی سازگار است. آنها قیمت مناسب، تحویل سریع و نگاه خوب و بسته بندی هستند.

    SC فیبر فیبر نوری به طور گسترده ای در سیستم های فیبر نوری استفاده می شود؛ به ویژه SC محصولات تک حالت بسیار محبوب هستند. SC اتصالات فیبر نوری استاندارد برای ارتباطات مخابراتی، CATV، LAN، MAN، WAN، تست و اندازه گیری، صنعت، پزشکی و سنسورها استفاده می شود. اتصال فیبر نوری SC به استانداردهای IEC 61754-13 و CECC 86 115-801 مطابق است. آنها به طور کلی برای برنامه های متوسط ​​شناخته شده اند. ما می توانیم انواع تک و چند منظوره عرضه SC، FC، LC، ST، MU، E2000، MPO فیبر نوری کابل پچ و لوازم جانبی فیبر نوری مرتبط است.

    امکانات

    افت درجۀ کم

    افت بازده بالا

    تکرارپذیری عالی

    طراحی فشرده و ضد کشش
    فیبر نوری دقیق فیبر
    تراز دقیق دقت بالا
    IEC سازگار
    Telcordia سازگار است
    UPC، PC یا APC اتصالات جلا

    یک برنامه کاربردی

    شبکه های محلی، شبکه های گسترده ای

    اتصالات رابط سوئیچ نوری
    گیگابیت اترنت
    CATV و WAN
    تست ابزار، اتصال دستگاه فعال

    نصب تاسیسات
    شبکه های مخابراتی

    فیبر به خانه

    مشخصات

    تایپ کنید

    تنها حالت (معمولی)

    حالت تک (حداکثر)

    چندجملهای (حداکثر)

    از دست دادن درج

    ≤0.15dB

    ≤0.3dB

    ≤0.3dB

    برگشت ضرر

    ≥55dB

    ≥50dB

    ≥25dB

    دمای عملیاتی

    -40 ℃ تا + 80 ℃

    -40 ℃ تا + 80 ℃

    -40 ℃ تا + 80 ℃

    سفارش اطلاعات

    تعداد هسته

    01 = simplex، 02 = duplex، ...، 06 = 6cores، ...، 12 = 12cores، 24 = 24cores

    نوع فیبر

    1 = G652D، 2 = G657A، 3 = OM3، 50 / 125um 4 = OM4 5 = OM1، 62.5 / 125um، 6 = OM2، 62.5 / 125um

    قطر خارجی کابل

    L = 900μm لوله آزاد یا تنگ، S = 2.0 میلی متر، R = 3.0 میلی متر، X = دیگر

    طول کابل

    0.5-20M = 0.5-20m، X = دیگران

    نوع اتصال

    FU = FC / UPC، FA = FC / APC، SU = SC / UPC، SA = SC / APC، ST = ST / UPC، LU = LC / UPC، LA = LC / APC، 00 =

    فیبر نوری Pigtail، فیبر نوری Pigtail، Pigtail Fiber، Pigtails Fiber

    می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
    چندکاره فیبر نوری Pigtail آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
    با تشکر!