• FTTX 10G آداپتور فیبر نوری دوبلکس Simplex LC OM3 قابلیت اطمینان خوب
  • FTTX 10G آداپتور فیبر نوری دوبلکس Simplex LC OM3 قابلیت اطمینان خوب

    FTTX 10G آداپتور فیبر نوری دوبلکس Simplex LC OM3 قابلیت اطمینان خوب

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: FOCABLE
    گواهی: RoHS Compliant, ISO Certificate
    شماره مدل: لنز LC3 و دوپلکس آداپتور فیبر نوری

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: (100 عددی)
    جزئیات بسته بندی: 50PCS / جعبه بلیستر
    قابلیت ارائه: 90000PCS / ماه
    بهترین قیمت مخاطب

    اطلاعات تکمیلی

    مواد آستین: آستین برنز، آستین سرامیک زیرکونیا آداپتور: FC، SC، ST، LC، MTRJ، MPO، E2000
    هسته ها: Simplex، Duplex، Quad مواد: فلز، پلاستیک
    رنگ پاشنه: قرمز روشن حالت: تکامود، چندجملهای
    برجسته:

    fiber optic adaptor

    ,

    fiber optic connector adapters

    توضیحات محصول

    FTTX 10G آداپتور فیبر نوری دوبلکس Simplex LC OM3 قابلیت اطمینان خوب

    یک راه حل عالی هنگامی که شما نیاز به پیوستن به دو کابل چند منظوره duplex LC کابل پلاستیکی با هم. جفت کننده پانل نصب است، بنابراین شما می توانید آن را استفاده کنید که در آن تمام اتصالات خود را در دسترس است. درب کرکره ای از گرد و غبار و آوار جلوگیری می کند. رنگ آبی نشان دهنده فیبرهای OM3 و OM4 Aqua multitimode است که 50/125 فیبر لیزر بهینه شده است.

    امکانات

    از دست دادن انعکاس پایین و از بین رفتن بازتاب

    تراز دقت بالا

    استفاده در برنامه های تک حالت یا چند منظوره

    انتخاب مواد مسکن و مواد آستین

    ISO9001: 2008، رعایت ROHS

    کاربرد

    شبکه های محلی (شبکه های محلی)

    شبکه های مخابراتی

    شبکه های مترو

    شبکه های پردازش داده

    صنعتی و نظامی

    نصب و راه اندازی

    فیبر نوری شبکه انتقال / سوئیچینگ تجهیزات شبکه

    CATV

    خاتمه دستگاه فعال

    صنعتی، نظامی و پزشکی

    مشخصات

    پارامتر واحد LC، SC، FC، ST
    SM MM
    کامپیوتر UPC APC کامپیوتر
    افت بازده (نوعی) دسی بل ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
    برگشت ضرر دسی بل ≥45 ≥50 ≥60 ≥30
    قابلیت تعویض دسی بل ≤0.2
    تکرارپذیری دسی بل ≤0.2
    طول عمر زمان > 1000
    دمای عملیاتی ° C -40 ~ 75
    دمای ذخیره سازی ° C -45 ~ 85

    مزایای رقابتی

    سازنده آداپتور 1.Fiber، عرضه OEM، ODM
    گواهی 2.Quality: ISO9001: 2008، ROHS
    3. تکنولوژی بالا، تیم فروش حرفه ای و عالی، مدیریت کارآمد و صحیح
    4.Focable به عنوان تولید کننده آداپتور فیبر نوری شناخته شده برای کیفیت عالی محصولات، قیمت های رقابتی، تحویل سریع و خدمات خوب است

    آداپتور فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری

    می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
    FTTX 10G آداپتور فیبر نوری دوبلکس Simplex LC OM3 قابلیت اطمینان خوب آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
    با تشکر!