• آداپتورهای فیبر نوری FC - ST آستین سرامیکی با دقت بالا زیرکونیوم برای FTTX
آداپتورهای فیبر نوری FC - ST آستین سرامیکی با دقت بالا زیرکونیوم برای FTTX

آداپتورهای فیبر نوری FC - ST آستین سرامیکی با دقت بالا زیرکونیوم برای FTTX

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: FOCABLE
گواهی: RoHS Compliant, ISO Certificate
شماره مدل: اتصال فیبر نوری هیبرید FC-ST

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: (100 عددی)
جزئیات بسته بندی: 50PCS / جعبه بلیستر
قابلیت ارائه: 90000PCS / ماه
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

مواد آستین: آستین برنز، آستین سرامیک زیرکونیا آداپتور: FC، SC، ST، LC، MTRJ، MPO، E2000
هسته ها: Simplex، Duplex، Quad مواد: فلز، پلاستیک
رنگ پاشنه: قرمز روشن حالت: تکامود، چندجملهای
برجسته:

fiber optic cable adapter

,

fiber optic connector adapters

توضیحات محصول

آداپتورهای فیبر نوری FC - ST آستین سرامیکی با دقت بالا زیرکونیوم برای FTTX

آداپتور فیبر نوری LC - FC، LC - ST، LC - SC، FC - ST، SC - هیبرید ST فراهم می کند اتصال بین کابل فیبر نوری پچ یا pigtails. آداپتورهای فیبر نوری (همچنین به نام couplers) برای اتصال دو فیبر نوری به یکدیگر طراحی شده اند. آنها در نسخه ها برای اتصال فیبرهای تک (ساده)، دو فیبر با هم (دوبلکس) یا گاهی چهار فیبر با هم (چهار) می آیند.

آداپتورها برای کابل های چند منظوره یا تک موتور طراحی شده اند. آداپتورهای تک موتور، تراز دقیق راهنمایی اتصالات (فریول ها) را ترجیح می دهند. خوب است که از آداپتورهای تک مودم برای اتصال کابل های چند منظوره استفاده کنید، اما نباید از آداپتورهای چند منظوره برای اتصال کابل های تک مد استفاده کنید. این امر می تواند منجر به عدم تقارن الیاف تک تک کوچک و از دست دادن قدرت سیگنال (انحراف) شود.

مشخصات آداپتور فیبر نوری

افت ضمیمه (نوع / حداکثر): 0.2dB / 0.3dB

نیروی نگهداری: 200 تا 600 گرم

طول عمر (500 جفت): حداکثر 0.15dB

دمای کار: -40 ~ + 80 ℃

دمای ذخیره سازی: -40 ~ + 80 ℃

ویژگی های آداپتور فیبر نوری
سازگاری خوب
دقت بالا ابعاد

قابلیت اطمینان و ثبات خوب

آستین سرامیکی Zicornia

کامپیوتر و APC فیبر خالی پورت

حالت تک و چندجملهای

پشتیبانی از انواع مختلف و رنگ

برنامه آداپتور فیبر نوری

شبکه های CATV
شبکه های مخابراتی
شبکه های محلی (LANS) و شبکه های گسترده شبکه (WANS)
FTTH و FTTx
خاتمه دادن دستگاه فعال
ابزار تست

سفارش اطلاعات

رابط

نوع آداپتور

رنگ

نوع فیبر

هسته ها

آستین

P-PC

FC-FC

B-Blue

SM

سیمپلکس

زیرکونیا

A-APC

SC-SC

B-Beige

MM 50 / 125um

دوبلکس

برنز

LC-LC

G سبز

MM 62.5 / 125um

4cores

ST-ST

X سفارشی

MM OM3

MU-MU

MTRJ-MTRJ

E2000-E2000

هیربید

آداپتور فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
آداپتورهای فیبر نوری FC - ST آستین سرامیکی با دقت بالا زیرکونیوم برای FTTX آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!