• FC / UPC 0.9mm فیبر نوری پچ کابل، لوله فولادی ضد زنگ Soft Armored Patch Cord
FC / UPC 0.9mm فیبر نوری پچ کابل، لوله فولادی ضد زنگ Soft Armored Patch Cord

FC / UPC 0.9mm فیبر نوری پچ کابل، لوله فولادی ضد زنگ Soft Armored Patch Cord

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: FOCABLE
گواهی: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
شماره مدل: زره پوش FC / UPC SM پچ سیم

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
جزئیات بسته بندی: کیسه 1PCS / PE
زمان تحویل: 3-5Days
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

نوع فیبر: SM مواد کابل: LSZH
قطر کابل: 0.9 میلیمتر متصل کننده: FC / UPC
هسته ها: سیمپلکس طول: 3M
برجسته:

simplex fiber patch cord

,

multimode fiber optic cable

توضیحات محصول

FC / UPC 0.9mm فیبر نوری پچ کابل، لوله فولادی ضد زنگ Soft Armored Patch Cord

با لوله فولادی ضد زنگ مانع از آسیب به فیبر نوری می شود که امنیت و ثبات سیستم را بهبود می بخشد، سیم پیچ پلاستیکی زره ​​پوش فیبر نوری را می توان به طور مستقیم در محیط های خشن مختلف، بدون لوله اضافی برای حفاظت، صرفه جویی در فضا، کاهش هزینه ساخت و ساز نگهداری راحت تر.

FOC COMMUNICATION CO.، LTD تولید حرفه ای از قطعات فیبر نوری است. ما تمام کابل های سری فیبر نوری را تولید می کنیم، از جمله کابل پچ کابل Breakout، پچ کابل پانچ، پچ زره پوش داخلی، طناب پچ زرد در فضای باز، طناب پچ ضد آب، بند ناف OM3 و OM4.

امکانات
نرم، آسان برای خم شدن، مناسب برای اتصال
اتصالات فیبر نوری مختلف موجود است
لوله های فولادی ضد زنگ با قطر کوچک برای حفاظت
مقاومت بالا در برابر استحکام کششی، فشار، جویدن جوندگان
بدون خسارت توسط ساخت و ساز
اطمینان از قدرت انتقال و جلوگیری از تضعیف بیشتر
جلوگیری از نشت فیبر نوری توسط محیط خشن و عملیات نامناسب

کاربرد
سیستم ارتباطی فیبر نوری
اجزای نوری فعال و تجهیزات
تجهیزات تست، صنعت نظامی،
تجهیزات اندازه گیری
CATV
FTTH
LAN

مشخصات

نوع اتصال

FC، SC، ST، LC، MTRJ

نوع Endface (nm)

کامپیوتر

UPC

APC

از دست دادن درج (دسی بل)

≤0.20

≤0.20

≤0.30

تکرارپذیری (dB)

≤0.10

قابلیت تعویض (dB)

≤0.20

ضرر بازگشت (دسی بل)

≥45

≥50

≥60

نوع فیبر

SM، MM

دمای عملیاتی (℃)

-25 ℃ ~ + 70 ℃

دمای ذخیره سازی (℃)

-40 ℃ ~ + 85 ℃

طول عمر (زمان)

> 1000 بار

استاندارد صنعت

Telcordia GR-326-CORE

سفارش اطلاعات سفارش

رابط

اتصال دهنده

طول

OD

رنگ ژاکت

کاپشن

نوع فیبر

هسته ها

P-PC

FC-FC

1M

0.9 میلیمتر

B-سیاه

P-PVC

SM

سیمپلکس

U-UPC

SC-SC

3 م

1.6 میلیمتر

Y زرد

L-LSZH

MM 50 / 125um

دوبلکس

A-APC

LC-LC

5 م

1.8 میلیمتر

W-White

OFNR

MM 62.5 / 125um

4cores

ST-ST

10 م

2.0 میلیمتر

سفارشی

OFNP

MM OM3

6 عدد

MU-MU

سفارشی

3.0 میلیمتر

سفارشی

MM OM4

8 عدد

MTRJ-MTRJ

سفارشی

12 عدد

E2000-E2000

24 درجه

DIN

سفارشی

سفارشی



سیم کشی فیبر نوری، سیم کشی فیبر نوری، مجتمع های فیبر نوری، فیبر جیر

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
FC / UPC 0.9mm فیبر نوری پچ کابل، لوله فولادی ضد زنگ Soft Armored Patch Cord آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!