• آداپتور فیبر نوری LC SM Quad Low Insertion Loss سازگاری خوب
آداپتور فیبر نوری LC SM Quad Low Insertion Loss سازگاری خوب

آداپتور فیبر نوری LC SM Quad Low Insertion Loss سازگاری خوب

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: FOCABLE
گواهی: RoHS Compliant, ISO Certificate
شماره مدل: LC SM چهار آداپتور

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: (100 عددی)
جزئیات بسته بندی: 50PCS / جعبه بلیستر
قابلیت ارائه: 90000PCS / ماه
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

مواد آستین: آستین سرامیک زیرکونیا آداپتور: LC
هسته ها: چهارم مواد: پلاستیک
رنگ پاشنه: سفید حالت: حالت تک
برجسته:

fiber optic cable adapter

,

fiber optic connector adapters

توضیحات محصول

آداپتور فیبر نوری LC SM Quad Low Insertion Loss سازگاری خوب

آداپتور فیبر نوری LC چهار آداپتور با آستین سرامیکی با دقت 4 کرون یا آستین برنز فسفر است. این می تواند هماهنگی کامل انجام دهد. رنگ های مختلفی از آداپتور LC، آبی برای UPC تک حالت، سبز برای APC تک حالت، بژ برای چند مدل، آبی برای OM3 وجود دارد. شما می توانید آنچه را که شما نیاز دارید انتخاب کنید

آداپتور فیبر نوری اتصال بین فیبر نوری فیبر نوری و پاتاییل را فراهم می کند. آداپتورهای فیبر نوری (همچنین به نام couplers) برای اتصال دو فیبر نوری به یکدیگر طراحی شده اند. آنها در نسخه ها برای اتصال فیبرهای تک (ساده)، دو فیبر با هم (دوبلکس) یا گاهی چهار فیبر با هم (چهار) می آیند.

آداپتورها برای کابل های چند منظوره یا تک موتور طراحی شده اند. آداپتورهای تک موتور، تراز دقیق راهنمایی اتصالات (فریول ها) را ترجیح می دهند. خوب است که از آداپتورهای تک مودم برای اتصال کابل های چند منظوره استفاده کنید، اما نباید از آداپتورهای چند منظوره برای اتصال کابل های تک مد استفاده کنید. این امر می تواند منجر به عدم تقارن الیاف تک تک کوچک و از دست دادن قدرت سیگنال (انحراف) شود.

امکانات
سازگاری خوب
دقت بالا ابعاد

قابلیت اطمینان و ثبات خوب

آستین سرامیک

کامپیوتر و APC فیبر خالی پورت

حالت تک و چندجملهای

پشتیبانی از انواع مختلف و رنگ

برنامه های کاربردی

شبکه های CATV
شبکه های مخابراتی
شبکه های محلی (LANS) و شبکه های گسترده شبکه (WANS)
FTTH و FTTx
خاتمه دادن دستگاه فعال
ابزار تست

نصب تاسیسات

شبکه های پردازش داده

مشخصات

از دست دادن درج

<0.2dB

طول عمر

<0.1dB تغییرات معمول، 1000 جفت

دمای کار

-40 ~ + 85 ℃

سفارش اطلاعات

رنگ مسکن

مصالح ساختمانی

مواد آستین

کانال

برنامه های کاربردی

رنگ بژ

پلاستیک

زیرکونیا

سیمپلکس

LC / PC

سبز آبی

فلز

PB

دوبلکس، چهار

LC / APC

سفارش اطلاعات

رابط

نوع آداپتور

رنگ

نوع فیبر

هسته ها

آستین

P-PC

FC-FC

B-Blue

SM

سیمپلکس

زیرکونیا

A-APC

SC-SC

B-Beige

MM 50 / 125um

دوبلکس

برنز

LC-LC

G سبز

MM 62.5 / 125um

4cores

ST-ST

X سفارشی

MM OM3

MU-MU

MTRJ-MTRJ

E2000-E2000

هیربید

آداپتور فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
آداپتور فیبر نوری LC SM Quad Low Insertion Loss سازگاری خوب آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!