• فرستنده فیبر SFP چند منظوره 2.15 Gb برای FTTX، فاصله انتقال 550M
فرستنده فیبر SFP چند منظوره 2.15 Gb برای FTTX، فاصله انتقال 550M

فرستنده فیبر SFP چند منظوره 2.15 Gb برای FTTX، فاصله انتقال 550M

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: FOCABLE
گواهی: RoHS Compliant, ISO Certificate
شماره مدل: فرستنده SFP 2.15G MM

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
جزئیات بسته بندی: 1PCS / BOX
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و T/T
قابلیت ارائه: 5000pcs/ماه
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

نوع: فرستنده SFP 2.15G MM فاصله: انتقال 550 مگا با فیبر چند منظوره
فیبر: چند حالت فیبر متصل کننده: استاندارد صنعتی LC استاندارد نوری
برجسته:

فرستنده فیبر نوری، گیرنده نوری SFP

,

sfp optical transceiver

توضیحات محصول

فرستنده فیبر SFP چند منظوره 2.15 Gb برای FTTX، فاصله انتقال 550M

فرستنده های SFP با برد 8. 5 مگا پیکسل 2.125 گیگابیت در ثانیه، گیرنده ی SFP با ضریب پذیری کوچک (SFP) سازگار با توافق چندگانه (MSA) است. این مناسب برای فیبرهای چند منظوره (MMF) در اترنت 1G / 2G و کانال فیبر کانال 1.06Gbps است.

این فرستنده ها محصولات لیزری کلاس 1 مطابق با مقررات FDA است. شرایط ایمنی چشم استاندارد EN 60825 و الزامات ایمنی الکتریکی EN 60950 را برآورده سازید.

امکانات
تا لینک های داده 2.125Gbps
550 متر، 2 کیلومتر با MMF 50/125 و 2000 مگاهرتز
لیزر VCSEL 850nm
دیجیتال تشخیصی DDM
دوپلکس LC اتصال
ریزپردازنده SFP داغ
منبع تغذیه 3. 3V
دمای کار Ref.to اطلاعات سفارش
RoHS

برنامه های کاربردی
1.25 گیگابیت در ثانیه 1000Base-SX
کانال فیبر 1G / 2G

سفارش اطلاعات

شماره بخش

نرخ داده

DDM

موج

نوع فیبر

ناحیه

دما

رابط نوری

FOCSFP85GESXD

2.125 گیگابیت در ثانیه

بله

850 نانومتر

MMF

550 متر

-5 ~ 85 ℃

LC

FOCSFP85GESX

2.125 گیگابیت در ثانیه

نه

850 نانومتر

MMF

550 متر

-10 ~ 85 ℃

LC

FOCSFP85GESXDI

2.125 گیگابیت در ثانیه

بله

850 نانومتر

MMF

550 متر

-40 ~ 85 ℃

LC

FOCSFP85GESXD-2K

2.125 گیگابیت در ثانیه

بله

850 نانومتر

MMF

2 کیلومتر

-10 ~ 85 ℃

LC

ما پیشنهاد طراحی و چاپ OEM برچسب.

فرستنده فیبر نوری، فرستنده فیبر نوری، فرستنده SFP MM، فرستنده SFP

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
فرستنده فیبر SFP چند منظوره 2.15 Gb برای FTTX، فاصله انتقال 550M آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!