• MU فیبر فیبر پچ بند ناف LSZH مقاومت بالا آرمید نخ ضعیف است
MU فیبر فیبر پچ بند ناف LSZH مقاومت بالا آرمید نخ ضعیف است

MU فیبر فیبر پچ بند ناف LSZH مقاومت بالا آرمید نخ ضعیف است

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: FOCABLE
گواهی: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
شماره مدل: MU SM Simplex Fiber Patch Cord

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
جزئیات بسته بندی: کیسه 1PCS / PE
زمان تحویل: 3-5Days
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

نوع فیبر: SM، OM1، OM2، OM3، OM4 مواد کابل: PVC، LSZH، OFNP، OFNR، Hytrel
قطر کابل: 0.9mm، 1.6mm، 1.8mm، 2.0mm، 2.4mm، 3.0mm متصل کننده: SC / APC، SC / UPC، FC / APC، FC / UPC، LC / APC، LC / UPC، ST، E2000، MU، MPO، MTRJ
هسته ها: Simplex، Duplex، 4cores، 6cores، 8cores، 12cores، 24cores، 48cores طول: 1M، 2M، 3M، 5M یا به عنوان درخواست هر مشتری
برجسته:

simplex fiber patch cord

,

fiber optic jumper

توضیحات محصول

MU فیبر فیبر پچ بند ناف LSZH مقاومت بالا آرمید نخ ضعیف است

سیم کارت MX SMX سیمپلکس فیبر نوری این کابل با 9/125 فیبر تک حالت است و نوع اتصال PC، UPC یا APC اختیاری است. فیبر نوری فیبر فیبر نوری تک حالت ساده MU به طور کامل با استانداردهای صنعتی سازگار است؛ آنها قیمت مناسب، تحویل سریع و نگاه خوب و بسته بندی هستند.

MU فیبر نوری است که توسط Lucent اختراع شده است و کوچکترین فاکتور کانکتور برای اتصالات فشرده است. MU دارای حالت تک و چند حالته، ساده و دوبلکس، PC، UPC یا APC است. MU دارای طراحی جمع و جور، کششی مقاوم و رابط کاربری سبک RJ-45 است. فیبر نوری MU ما استانداردهای IEC و EIA / TIA سازگار است و سازگار با تجهیزات دیگر شرکت ها می باشد. ما اتصالات فیبر نوری MU، کابل های جهنده، آداپتورهای، آداپتورهای MU و اجزای فیبر نوری MU مرتبط را عرضه می کنیم.

کابل MU فیبر فیبر نوری به طور گسترده در سیستم های فیبر نوری استفاده می شود؛ به ویژه MU محصولات تک حالت بسیار محبوب هستند. اتصال فیبر نوری استاندارد MU برای ارتباطات مخابراتی، CATV، LAN، MAN، WAN، تست و اندازه گیری، صنعت، پزشکی و سنسورها استفاده می شود. اتصال فیبر نوری MU مطابق با استانداردهای IEC 61754-13 و CECC 86 115-801 است. آنها به طور کلی برای برنامه های متوسط ​​شناخته شده اند. ما عرضه تک حالت و چند منظوره نسخه MU فیبر کمان jumper و قطعات MU فیبر نوری.

امکانات
افت محرک (≤0.20dB) و افت بازده بالا (≥55dB)
فرول سرامیک آزاد شناور
UL-rated پلاستیک مسکن و بوت
چکمه های مختلف رنگی
اتصال ترمینال دقت بالا

برنامه های کاربردی
شبکه های محلی (شبکه های محلی) و شبکه های گسترده شبکه (WAN ها)
فیبر نوری CATV، FTTH، FTTB، FTTP و غیره
سیستم های مخابراتی فیبر نوری
حالت انتقال (ATM)
ستون فقرات فیبر نوری
ابزار دقیق نظامی

مشخصات

حالت تک چند منظوره
از دست دادن درج <= 0.2dB، حداکثر <= 0.3dB معمولی است ≤0.25dB
برگشت ضرر ≥50 دسی بل (PC)
≥60 دسی بل (APC)
تکرارپذیری ≤0.1
طول عمر ≤0.2 dB تغییرات معمول، 1000 جفت
تعویض پذیری ≤0.2dB
استحکام کششی > 70N
دمای عملیاتی -20 تا +70 درجه سانتیگراد -20 تا +70 درجه سانتیگراد


سفارشات سفارش

رنگ اتصال بوت (کابل) اندازه رنگ بوت نوع فیبر شماره کابل کاربرد طول
رنگ بژ 0.9 میلیمتر رنگ بژ 9 / 125μm (SM) سیمپلکس کامپیوتر سفارشی
آبی 2.0 میلیمتر سیاه 50 / 125μm (MM) دوبلکس APC
سبز 3.0 میلیمتر آبی 62.5 / 125μm (MM) فن (4F)
سبز فن خروجی (6f)
خاکستری فن (8f)
قرمز فن (12f)
سفید

سیم کشی فیبر نوری، سیم کشی فیبر نوری، مجتمع های فیبر نوری، فیبر جیر

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
MU فیبر فیبر پچ بند ناف LSZH مقاومت بالا آرمید نخ ضعیف است آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!