• MPO کاست 12 هسته با MPO - LC فیبر نوری پد کابل OM3 برای شبکه های فیبر
MPO کاست 12 هسته با MPO - LC فیبر نوری پد کابل OM3 برای شبکه های فیبر

MPO کاست 12 هسته با MPO - LC فیبر نوری پد کابل OM3 برای شبکه های فیبر

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: FOCABLE
گواهی: RoHS Compliant, ISO Certificate
شماره مدل: MPO کاست 12 هسته

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 50pcs
جزئیات بسته بندی: 1PCS / BOX
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و T/T
قابلیت ارائه: 5000pcs/ماه
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

کوه رک: کاست MPO مواد: فلز سرد
بندر: 12 بندر متصل کننده: LC اتصال
برجسته:

پنل فیبر نوری، پانل پانل Mpo Fiber

,

mpo fiber patch panel

توضیحات محصول

MPO کاست 12 هسته با MPO - LC فیبر نوری پد کابل OM3 برای شبکه های فیبر

کاست ها دارای یک اتصال MPO (12 فیبر) یا دو اتصال MPO (24 فیبر) در پشت هر کاست است.

بالاترین چگالی مورد استفاده از کانکتور فاکتور فرم کوچک (MT-RJ یا LC) Cassettes خانه MPO یک یا دو مجتمع 12 فیبر شکستن.

کاست ها همانند ریزپردازنده های آداپتور هستند که به آنها اجازه می دهد تا در محفظه هایی که صفحات آداپتور را در نظر می گیرند نصب شوند.

کاست ها از پیش آزمون شده و برای استفاده فوری آماده می شوند.

کاست MPO طراحی شده است تا بتواند شبکه فیبر را در کوتاهترین زمان ممکن نصب و متصل کند. تمام اجزای سازنده از پیش ساخته شده و با هم آسان می توانند نصب شوند. و این یک راه حل کامل برای نصب فیبر نوری و مدیریت است. مناسب برای MPO-LC، MPO-SC، MPO-MTRJ نوع کاست، 12cores یا 24cores.

امکانات
افت بازده بالا، از دست دادن درجۀ پایین
آسان برای کار و نصب
طراحی فشرده، تا 12 نوار فایبر
کاملا از پروتکل های شبکه با سرعت بالا پشتیبانی می کند
اجزای طراحی سیستم صرفه جویی در فضا

برنامه های کاربردی
1. CATV، LAN
2. خاتمه دستگاه فعال
3. شبکه های مخابراتی
4. برنامه های گیگابیت (ATM، Ethernet)

مشخصات

مورد

SM APC

کامپیوتر SM

MM PC

از دست دادن درج

≤0.4dB

≤0.4dB

≤0.3dB

برگشت ضرر

≥60dB

≥50dB

≥20dB

دمای عملیاتی

-40 ° C تا + 75 ° C

طول عمر

≤0.3 dB تغییرات معمول، 500 matings

طول موج عملیاتی

SM = 1310 و 1550 نانومتر، MM = 850 نانومتر

فیبر نوری پانچ پانل، پچ پنل فیبر نوری، ODF، قاب توزیع فیبر نوری

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
MPO کاست 12 هسته با MPO - LC فیبر نوری پد کابل OM3 برای شبکه های فیبر آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!