• ST 10dB یکپارچه فیبر نوری Attenuator 1310 / 1550nm طول موج با ثبات بالا
ST 10dB یکپارچه فیبر نوری Attenuator 1310 / 1550nm طول موج با ثبات بالا

ST 10dB یکپارچه فیبر نوری Attenuator 1310 / 1550nm طول موج با ثبات بالا

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: FOCABLE
گواهی: RoHS Compliant, ISO Certificate
شماره مدل: ST / UPC 10dB اتیناتور فیبر نوری

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
جزئیات بسته بندی: کیسه 1PCS / PE
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

تضعیف: 0dB تا 25dB متصل کننده: FC، SC، ST، LC، MU
نوع: مرد به زن، زن به زن حالت: تکامود، چندجملهای
برجسته:

Attenuator نوری متغیر، آتوناتور فیبر تک حالت

,

single mode fiber attenuator

توضیحات محصول

ST 10dB یکپارچه فیبر نوری Attenuator 1310 / 1550nm طول موج با ثبات بالا

آتوناتورهای فیبر نوری با فریزر سرامیک هستند و انواع مختلفی برای اتصالات مختلف فیبر نوری وجود دارد. برای مثال، آتناتور فیبر نوری ارزش ثابت می تواند قدرت نور نوری را در یک سطح ثابت کاهش دهد، به عنوان مثال 10 سانتیمتر آکنتاویتور فیبر نوری SC توان 10dB را کاهش می دهد و از آستناتور زن به آستناتور زن استفاده می کند.

مجموعه آتناوران فیبر ما عبارتند از: SC، FC، LC، ST، MU، SC / APC، FC / APC، فنون فیبر نوری تک حالت و اتنوتراتور فیبر نوری چند منظوره در دسترس است. Attenuators فیبر نوری ما با توجه به استاندارد بین المللی تولید می شوند و با محصولات فیبر نوری که در حال حاضر در بازار بین المللی موجود است، سازگار است .

اتمسفر فیبر نوری ST جزء نصب شده در یک سیستم انتقال فیبر نوری است که قدرت سیگنال نوری را کاهش می دهد. و اغلب استفاده می شود تا قدرت نوری دریافت شده توسط آشکارساز عکس را در محدوده گیرنده نوری محدود کند.

امکانات

SC، FC، ST، MU و LC سبک اتصال (ultra و زاویه لهستانی)
قابلیت اطمینان درازمدت
موج شکن کم، انحراف مستقل از طول موج
گواهینامه به قابلیت 125 مگاوات توانایی انتقال قدرت مداوم بدون تخریب در
کارایی
قطبش غیر حساس است

کاربرد

شبکه های نوری منفعل

شبکه های داده

شبکه های مخابراتی

آزمایشگاه فیبر نوری

LAN

سیستم های CATV

مشخصات

پارامتر واحد اتناتورهای ثابت تنفس متغیر
طول موج عملیاتی Nm 1310،1550 1200-1600
مقدار تضعیف دسی بل ± 0.5dB (کمتر از 10dB)
± 1.0dB (> 10dB)
0-30
حداکثر قدرت ورودی نوری MW 500 500
حداکثر PDI دسی بل ≤0.1 ≤0.1
برگشت ضرر دسی بل کامپیوتر ≥45
UPC ≥55
APC ≥60
دمای عملیاتی ° C -30 ~ + 75 -30 ~ + 75
دمای ذخیره سازی ° C -40 ~ + 85 -40 ~ + 85

سفارش اطلاعات

اتصال نوری نوع ساختار اتنیتاتور لهستانی طول موج سطح تضعیف
SC، FC، ST، LC، MU
E2000، DIN
زن به مرد نوع پلاگین APC 1310 نانومتر 1dB تا 30dB
آداپتور (Bulkhead) نوع UPC 1550 نانومتر
نوع درون خطی 1310/1550 نانومتر
850 نانومتر
1300 نانومتر
850/1300 نانومتر

اتمسفر فیبر نوری، اتمسفر فیبر نوری، اتیناتور فیبر

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
ST 10dB یکپارچه فیبر نوری Attenuator 1310 / 1550nm طول موج با ثبات بالا آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!