• آداپتور کابل دوتایی نوری ST / آداپتور فیبر نوری چند منظوره Red Cap
آداپتور کابل دوتایی نوری ST / آداپتور فیبر نوری چند منظوره Red Cap

آداپتور کابل دوتایی نوری ST / آداپتور فیبر نوری چند منظوره Red Cap

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: FOCABLE
گواهی: RoHS Compliant, ISO Certificate
شماره مدل: آداپتور ضد آفتاب فیبر نوری DUPLEX

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: (100 عددی)
جزئیات بسته بندی: 50PCS / جعبه بلیستر
قابلیت ارائه: 90000PCS / ماه
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

مواد آستین: آستین سرامیک زیرکونیا آداپتور: ST
هسته ها: دوبلکس مواد: پلاستیک
رنگ پاشنه: قرمز حالت: تکامود، چندجملهای
برجسته:

fiber optic adaptor

,

fiber optic connector adapters

توضیحات محصول

آداپتور کابل دوتایی نوری ST / آداپتور فیبر نوری چند منظوره Red Cap

آداپتورها برای کابل های چند منظوره یا تک موتور طراحی شده اند. آداپتورهای تک موتور، تراز دقیق راهنمایی اتصالات (فریول ها) را ترجیح می دهند. خوب است که از آداپتورهای تک مودم برای اتصال کابل های چند منظوره استفاده کنید، اما نباید از آداپتورهای چند منظوره برای اتصال کابل های تک مد استفاده کنید. این امر می تواند منجر به عدم تقارن الیاف تک تک کوچک و از دست دادن قدرت سیگنال (انحراف) شود.

آداپتور فیبر نوری اتصال بین فیبر نوری فیبر نوری و پاتاییل را فراهم می کند. آداپتورهای فیبر نوری (همچنین به نام couplers) برای اتصال دو فیبر نوری به یکدیگر طراحی شده اند. آنها در نسخه ها برای اتصال فیبرهای تک (ساده)، دو فیبر با هم (دوبلکس) یا گاهی چهار فیبر با هم (چهار) می آیند.

فیبر نوری آداپتور، آداپتور فیبر نوری آداپتور، آداپتور فیبر نوری فیبر، آداپتور فیبر نوری SC، از جمله آداپتورهای فیبر نوری ST و آداپتورهای فیبر نوری LC . FOC COMMUNICATION CO.، LTD . آداپتورهای فیبر نوری و پانل های آداپتور با پانل های پچ سازگار هستند .

مشخصات آداپتور فیبر نوری

نیروی نگهداری: 200 تا 600 گرم

طول عمر (500 جفت): حداکثر 0.15dB

افت ضمیمه (نوع / حداکثر): 0.2dB / 0.3dB

دمای کار: -40 ~ + 80 ℃

دمای ذخیره سازی: -40 ~ + 80 ℃

ویژگی های آداپتور فیبر نوری

آستین سرامیک

کامپیوتر و APC فیبر خالی پورت

حالت تک و چندجملهای

پشتیبانی از انواع مختلف و رنگ

سازگاری خوب
دقت بالا ابعاد

قابلیت اطمینان و ثبات خوب

برنامه آداپتور فیبر نوری

FTTH و FTTx
خاتمه دادن دستگاه فعال
ابزار تست

شبکه های CATV
شبکه های مخابراتی
شبکه های محلی (LANS) و شبکه های گسترده شبکه (WANS)

سفارش اطلاعات

رابط

نوع آداپتور

رنگ

نوع فیبر

هسته ها

آستین

P-PC

FC-FC

B-Blue

SM

سیمپلکس

زیرکونیا

A-APC

SC-SC

B-Beige

MM 50 / 125um

دوبلکس

برنز

LC-LC

G سبز

MM 62.5 / 125um

4cores

ST-ST

X سفارشی

MM OM3

MU-MU

MTRJ-MTRJ

E2000-E2000

هیربید

آداپتور فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
آداپتور کابل دوتایی نوری ST / آداپتور فیبر نوری چند منظوره Red Cap آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!