• PVC کابلهای پچ فیبر نوری SC / APC Duplex Low Insertion Loss
  • PVC کابلهای پچ فیبر نوری SC / APC Duplex Low Insertion Loss
PVC کابلهای پچ فیبر نوری SC / APC Duplex Low Insertion Loss

PVC کابلهای پچ فیبر نوری SC / APC Duplex Low Insertion Loss

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: FOCABLE
گواهی: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
شماره مدل: کابل SC / APC SM Duplex Fiber Patch

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
جزئیات بسته بندی: کیسه 1PCS / PE
زمان تحویل: 3-5Days
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

نوع فیبر: SM مواد کابل: پی وی سی
قطر کابل: 3.0 میلیمتر متصل کننده: SC / APC، LC / UPC
هسته ها: دوبلکس طول: 5M، 10M یا به عنوان درخواست هر مشتری
برجسته:

multimode fiber optic cable

,

fiber optic jumper

توضیحات محصول

PVC کابل های پچ فیبر نوری SC / APC Duplex Low Insertion Loss
اگر حالت تک، G.652D، G.655، G.657 فیبر را انتخاب کنید.
اگر چند منظوره، OM1، OM2، OM3، OM4 فیبر را انتخاب کنید.
برای هسته ها، simplex، duplex، 4core، 6core، 8core، 12core، 24core وجود دارد
برای ژاکت کابل، PVC، LSZH، PU، OFNP، OFNR
کابلهای پچ فیبر نوری تنها برای اتصال پانچ پچ استفاده می شود. به عنوان سبک کانکتور های تکامل یافته هیبریدی کابل تبدیل محبوب تر است.
ما تولید کننده سیم کشی فیبر نوری در چین هستیم. ما یک کابل پچ فیبر نوری تک تک، یک کابل پچ چند منظوره، پچ پچ فیبر سیمپلکس، پچ فیبر فیبر نوری دوطرفه و غیره تولید می کنیم. FC، LC، SC، ST، MU، E2000، MTRJ، انواع پچ های MPO همه بر اساس درخواست مشتری در دسترس هستند.

چرا FOCABLE را انتخاب می کنید؟
1. ما تولید، کارخانه، بنابراین ما توانایی تولید انبوه و ما می توانیم درخواست حمل و نقل فوری مشتری را تامین کند.
2. دستور OEM و ODM اختیاری هستند.
ما بسته های پچ، اتصالات FC / LC / SC / ST، PC / UPC / APC، Simplex / Duplex، OM3 0.9 / 2.0 / 3.0mm را با توجه به نیازهای شما ارائه می دهیم و بسته بندی های موجود را سفارشی می کنیم.
3. محصولات با کیفیت بالا. تمام قطعات فروخته شده توسط FOC COMMUNICATION CO.، LTD ملاقات با تمام مشخصات تولید شده و تحویل 12 ماه گارانتی. برخی از محصولات سفارشی می تواند تا سه سال گارانتی حمل کند. ما قبل از حمل هر قطعه محصولات فیبر نوری را آزمایش می کنیم تا PLC Splitters بتواند بدون هیچ مشکلی در سیستم شما کار کند.
بسته بندی 4.Good. ما بسته های پچ را در کیسه های پلی اتیلن یا تکه های کاغذی در هر بسته بسته بندی می کنیم و به مشتریان رضایت می دهیم. ما همچنین می توانیم کالاها را بر اساس درخواست مشتری بسته کنیم.
5. تحویل سریع. حمل کالا در زمان و تضمین برای برآوردن نیاز در زمان تحویل.
6. برای رضایت مشتریان، سفارش نمونه، حتی یک قطعه را می پذیریم.
7. پاسخ سریع در عرض 24 ساعت. هر گونه مشکل، لطفا بلافاصله با ما تماس بگیرید و بلافاصله به شما پاسخ خواهیم داد.

امکانات
کاهش درج درونی، افت بازده بالا
اتصال متراکم بالا، آسان برای استفاده
اعتبار و ثبات بالا
خوب در تکرارپذیری و تبادل

برنامه های کاربردی
فیبر نوری مخابرات
ابزار تست
شبکه های محلی (LANS)
شبکه های پردازش داده
نصب تاسیسات
خاتمه دادن دستگاه فعال
FTTX

مشخصات

تایپ کنید

تنها حالت (معمولی)

حالت تک (حداکثر)

چندجملهای (حداکثر)

از دست دادن درج

≤0.15dB

≤0.3dB

≤0.3dB

برگشت ضرر

≥55dB

≥50dB

≥25dB

دمای عملیاتی

-40 ℃ تا + 80 ℃

-40 ℃ تا + 80 ℃

-40 ℃ تا + 80 ℃


داده های تست فنی

مورد آزمون

شرایط آزمایشی

مقاومت مرطوب

دما: 85ºC / رطوبت نسبی 85٪ / 14days / loss loss ≤0.1dB

تغییر دما

دما: -40ºC ~ + 75ºC / رطوبت نسبی 10٪ -80٪ ​​/ 42 تکرار / 14days / loss insertion ≤0.1dB

مقاومت آب

دما: 43ºC، /PH5.5// 7days / loss loss ± 0.1dB

ویبرانسی

چرخش 1.52mm / فرکانس 10Hz ~ 55Hz، / X، Y، Z سه جهت: 2 ساعت / loss insertion ≤0.1dB

خم شدن بار

0.454kg load / 100circles insertion loss≤0.1dB

پیچش بار

بار 0.454 کیلوگرم / 10 حلقه ضایعات درج ≤0.1dB

مقاومت کششی

0.23kg کشش (فیبر برهنه)، 1.0kg (با پوسته) insertion≤0.1dB

ضربه

1.8 متر، سه جهت، 8 در هر جهت / loss insertion≤0.1dB

معیارمرجع

Bellcore TA-NWT-001209 loss insertion ≤0.1dB

Rema Remark: خمش بار و پیچ خوردگی بار برای بند ناف 0.9 میلی متری یا خوکدار مناسب نیست.

سفارش اطلاعات سفارش

رابط

اتصال دهنده

طول

OD

رنگ ژاکت

کاپشن

نوع فیبر

هسته ها

P-PC

FC-FC

1M

0.9 میلیمتر

B-سیاه

P-PVC

SM

سیمپلکس

U-UPC

SC-SC

3 م

1.6 میلیمتر

Y زرد

L-LSZH

MM 50 / 125um

دوبلکس

A-APC

LC-LC

5 م

1.8 میلیمتر

W-White

OFNR

MM 62.5 / 125um

4cores

ST-ST

10 م

2.0 میلیمتر

سفارشی

OFNP

MM OM3

6 عدد

MU-MU

سفارشی

3.0 میلیمتر

سفارشی

MM OM4

8 عدد

MTRJ-MTRJ

سفارشی

12 عدد

E2000-E2000

24 درجه

DIN

سفارشی

سفارشی




سیم کشی فیبر نوری، سیم کشی فیبر نوری، مجتمع های فیبر نوری، فیبر جیر

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
PVC کابلهای پچ فیبر نوری SC / APC Duplex Low Insertion Loss آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!