• SC به LC SM فیبر نوری Cord 9/125 تنها حالت 3.0mm برای سیستم های WAN
SC به LC SM فیبر نوری Cord 9/125 تنها حالت 3.0mm برای سیستم های WAN

SC به LC SM فیبر نوری Cord 9/125 تنها حالت 3.0mm برای سیستم های WAN

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: FOCABLE
گواهی: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
شماره مدل: SC / UPC-LC / UPC SM کابل دوجداره فیبر پچ

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
جزئیات بسته بندی: کیسه 1PCS / PE
زمان تحویل: 3-5Days
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

نوع فیبر: SM، OM1، OM2، OM3، OM4 مواد کابل: PVC، LSZH، OFNP، OFNR، Hytrel
قطر کابل: 0.9mm، 1.6mm، 1.8mm، 2.0mm، 2.4mm، 3.0mm متصل کننده: SC / APC، SC / UPC، FC / APC، FC / UPC، LC / APC، LC / UPC، ST، E2000، MU، MPO، MTRJ
هسته ها: Simplex، Duplex، 4cores، 6cores، 8cores، 12cores، 24cores، 48cores طول: 1M، 2M، 3M، 5M یا به عنوان درخواست هر مشتری
برجسته:

multimode fiber optic cable

,

fiber optic jumper

توضیحات محصول

SC به LC SM فیبر نوری Cord 9/125 تنها حالت 3.0mm برای سیستم های WAN

کابل های پچ فیبر نوری برای تامین اتصال نوری برای شبکه های فیبر نوری استفاده می شود. سیم کارت patch یک روش سریع و آسان برای ردیابی تکه های فیبر در مراکز داده، سرپناه، هاب های سلولی و دفاتر مرکزی را فراهم می کند. سیم پچ را می توان در یک مسیر متصل یا اتصال متصل کرد که فیبرهای ورودی را به تجهیزات شبکه متصل می کند و پچ را در مسیرهای فیبر فراهم می کند. پچ کوردها شامل یکپارچه، دوبلکس و مجتمع های چند لایه نوری می باشد.

برنامه های کاربردی
مخابرات یا ارتباطات داده
مخابرات، صنایع نظامی، پزشکی،
CATV، LAN، MAN، WAN، تست و اندازه گیری
سیستم های ادغام برای راه آهن، مترو و شبکه دسترسی
فیبر به داخل خانه (FTTX) تست

امکانات موجود
مشخصات کامل، FC، SC، ST، LC، MTRJ، E2000، DIN، D4، SMA، و غیره
مجموعه های Simplex و Duplex موجود است
تک حالت و چند منظوره در دسترس است
PC، UPC و APC پرداخت در دسترس است
پوسته بیرونی PVC و LSZH.
اندازه 0.9mm، 2.0mm و 3.0mm کابل.
سیم کشی پچ ترکیبی بر اساس درخواست در دسترس می باشد
در دسترس بودن فن (نوع رشته / نوع بسته نرم افزاری)
Pigtail در دسترس است
Loopback در دسترس است
طول سفارشی

مشخصات

نوع اتصال LC / UPC-SC / UPC، SM، Duplex، 3M، 9 / 125um
طول 3M یا طول سفارشی بر اساس درخواست
نوع فیبر 9 / 125um
حالت حالت تک
هسته ها دوبلکس
قطر کابل 3.0 میلیمتر، 2.0 میلیمتر، 0.9 میلیمتر
طول موج عملیاتی 1310 نانومتر / 1550 نانومتر
دمای عملیاتی -40 ℃ ~ 85 ℃
استحکام کششی ≥200N
فرکانس را وارد کنید و بکشید > 1000

حکم

سیم کشی فیبر نوری، سیم کشی فیبر نوری، مجتمع های فیبر نوری، فیبر جیر

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
SC به LC SM فیبر نوری Cord 9/125 تنها حالت 3.0mm برای سیستم های WAN آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!