• SC FC LC ST فیبر نوری پچ بند ناف 9 / 125um Duplex Corning فیبر برای شبکه
SC FC LC ST فیبر نوری پچ بند ناف 9 / 125um Duplex Corning فیبر برای شبکه

SC FC LC ST فیبر نوری پچ بند ناف 9 / 125um Duplex Corning فیبر برای شبکه

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: FOCABLE
گواهی: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
شماره مدل: کابل SC / UPC SM Duplex Fiber Patch

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
جزئیات بسته بندی: کیسه 1PCS / PE
زمان تحویل: 3-5Days
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

نوع فیبر: SM، OM1، OM2، OM3، OM4 مواد کابل: PVC، LSZH، OFNP، OFNR، Hytrel
قطر کابل: 0.9mm، 1.6mm، 1.8mm، 2.0mm، 2.4mm، 3.0mm متصل کننده: SC / APC، SC / UPC، FC / APC، FC / UPC، LC / APC، LC / UPC، ST، E2000، MU، MPO، MTRJ
هسته ها: Simplex، Duplex، 4cores، 6cores، 8cores، 12cores، 24cores، 48cores طول: 1M، 2M، 3M، 5M یا به عنوان درخواست هر مشتری
برجسته:

multimode fiber optic cable

,

fiber optic jumper

توضیحات محصول

SC FC LC ST فیبر نوری پچ بند ناف 9 / 125um Duplex Corning فیبر برای شبکه
کابل پچ فیبر نوری FC / UPC-FC / UPC،
نوع اتصال، FC، SC، LC، ST، MU، MTRJ، E2000، MPO
اگر چند حالته، OM1 62.5 / 125um، OM2 50 / 125um، OM3، OM4 فیبر را انتخاب کنید.
اگر حالت تک، G.652D، G.655، G.657 فیبر را انتخاب کنید.
برای هسته ها، simplex، duplex، 4core، 6core، 8core، 12core، 24core وجود دارد
برای ژاکت کابل، PVC، LSZH، PU، OFNP، OFNR
برای رنگ کابل، SM زرد، MM نارنجی، رنگ های دیگر نیز می تواند در صورت درخواست در دسترس باشد
کابلهای پچ فیبر نوری تنها برای اتصال پانچ پچ استفاده می شود. به عنوان سبک کانکتور های تکامل یافته هیبریدی کابل تبدیل محبوب تر است.

امکانات
کاهش درج درونی، افت بازده بالا
اتصال متراکم بالا، آسان برای استفاده
اعتبار و ثبات بالا
خوب در تکرارپذیری و تبادل

برنامه های کاربردی
شبکه های محلی (LANS)
شبکه های پردازش داده
نصب تاسیسات
خاتمه دادن دستگاه فعال
FTTX
فیبر نوری مخابرات
ابزار تست

مشخصات

پارامتر

واحد

طناب پچ فیبر نوری

MM

کامپیوتر

افت بازده (نوعی)

دسی بل

≤0.3

برگشت ضرر

دسی بل

≥20

طول موج

Nm

850،1310

قابلیت تعویض

دسی بل

≤0.2

لرزش

دسی بل

≤0.2

دمای عملیاتی

° C

-40 ~ 80

دمای ذخیره سازی

° C

-40 ~ 80

قطر بند ناف

میلیمتر

Φ3.0


سفارش اطلاعات

رابط

اتصال دهنده

طول

قطر خارجی

رنگ ژاکت

نوع ژاکت

نوع فیبر

هسته ها

P-PC

FC-FC

1M

0.9 میلیمتر

B-سیاه

P-PVC

SM

سیمپلکس

U-UPC

SC-SC

3 م

1.6 میلیمتر

Y زرد

L-LSZH

MM 50 / 125um

دوبلکس

A-APC

LC-LC

5 م

1.8 میلیمتر

W-White

پلی اتیلن

MM 62.5 / 125um

4cores

ST-ST

10 م

2.0 میلیمتر

X سفارشی

X سفارشی

MM OM3

6 عدد

MU-MU

سفارشی

3.0 میلیمتر

8 عدد

MTRJ-MTRJ

سفارشی

12 عدد

E2000-E2000

12 عدد

DIN

سفارشی

سفارشی


چرا FOCABLE را انتخاب می کنید؟
1. ما تولید، کارخانه، بنابراین ما توانایی تولید انبوه و ما می توانیم درخواست حمل و نقل فوری مشتری را تامین کند.
2. دستور OEM و ODM اختیاری هستند.
ما بسته های پچ، اتصالات FC / LC / SC / ST، PC / UPC / APC، Simplex / Duplex، OM3 0.9 / 2.0 / 3.0mm را با توجه به نیازهای شما ارائه می دهیم و بسته بندی های موجود را سفارشی می کنیم.
3. محصولات با کیفیت بالا. تمام قطعات فروخته شده توسط FOC COMMUNICATION CO.، LTD ملاقات با تمام مشخصات تولید شده و تحویل 12 ماه گارانتی. برخی از محصولات سفارشی می تواند تا سه سال گارانتی حمل کند. ما قبل از حمل هر قطعه محصولات فیبر نوری را آزمایش می کنیم تا PLC Splitters بتواند بدون هیچ مشکلی در سیستم شما کار کند.
بسته بندی 4.Good. ما بسته های پچ را در کیسه های پلی اتیلن یا تکه های کاغذی در هر بسته بسته بندی می کنیم و به مشتریان رضایت می دهیم. ما همچنین می توانیم کالاها را بر اساس درخواست مشتری بسته کنیم.
5. تحویل سریع. حمل کالا در زمان و تضمین برای برآوردن نیاز در زمان تحویل.
6. برای رضایت مشتریان، سفارش نمونه، حتی یک قطعه را می پذیریم.
7. پاسخ سریع در عرض 24 ساعت. هر گونه مشکل، لطفا بلافاصله با ما تماس بگیرید و بلافاصله به شما پاسخ خواهیم داد.



سیم کشی فیبر نوری، سیم کشی فیبر نوری، مجتمع های فیبر نوری، فیبر جیر

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
SC FC LC ST فیبر نوری پچ بند ناف 9 / 125um Duplex Corning فیبر برای شبکه آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!