• LSZH جلیقه Corning فیبر نوری Patch Cord E2000 APC سفارشی
  • LSZH جلیقه Corning فیبر نوری Patch Cord E2000 APC سفارشی
LSZH جلیقه Corning فیبر نوری Patch Cord E2000 APC سفارشی

LSZH جلیقه Corning فیبر نوری Patch Cord E2000 APC سفارشی

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: FOCABLE
گواهی: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
شماره مدل: کابل E2000 / APC SM فیبر نوری

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
جزئیات بسته بندی: کیسه 1PCS / PE
زمان تحویل: 3-5Days
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

نوع فیبر: SM، OM1، OM2، OM3، OM4 مواد کابل: پی وی سی
قطر کابل: 3.0 میلیمتر متصل کننده: SC / APC، SC / UPC، FC / APC، FC / UPC، LC / APC، LC / UPC، ST، E2000، MU، MPO، MTRJ
هسته ها: Simplex، Duplex، 4cores، 6cores، 8cores، 12cores، 24cores، 48cores طول: 1M، 2M، 3M، 5M یا به عنوان درخواست هر مشتری
برجسته:

simplex fiber patch cord

,

fiber optic jumper

توضیحات محصول

LSZH جلیقه Corning فیبر نوری Patch Cord E2000 APC سفارشی

کابل پچ فیبر نوری E2000 نوع قفل نوع فشار کشیدن است و فریل آن توسط شاتر یکپارچه بهار پشتیبانی می شود. محفظه ی E2000 در برابر گرد و غبار، خاک و خراش محافظت می کند.

ما ارائه می دهیم یک کابل چند منظوره E2000 کابل فیبر نوری پچ کابل، E2000-LC، E2000-ST، E2000-FC، E2000-MU، E2000-MT-RJ، و غیره انواع طراحی سفارشی E2000 فیبر نوری مجتمع های پچ کابل، 9/125 ( G.657A، G.657B، G.655، G.652D)، 50 / 125،62.5 / 125، SM، MM، سیمپلکس، دوبلکس. هر گونه مشخصات دیگر در صورت درخواست در دسترس است.

امکانات
کاهش درج درونی، افت بازده بالا
اتصال متراکم بالا، آسان برای استفاده
اعتبار و ثبات بالا
خوب در تکرارپذیری و تبادل


کاربرد
تجهیزات تست
FTTX + LAN
فیبر نوری CATV
سیستم ارتباطی نوری
مخابرات

مشخصات

پارامتر

واحد

FC، SC، LC / زره پوش طناب پچ

ST، MU

MT-RJ، MPO

E2000

SM

MM

SM

MM

SM

MM

SM

کامپیوتر

UPC

APC

کامپیوتر

کامپیوتر

UPC

کامپیوتر

کامپیوتر

UPC

کامپیوتر

کامپیوتر

APC

از دست دادن درج (معمولی)

دسی بل

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.3

برگشت ضرر

دسی بل

≥45

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥30

≥45

≥50

≥35

≥55

≥75

طول موج عملیاتی

Nm

1310، 1510

1310، 1510

1310، 1510

1310، 1510

قابلیت تعویض

دسی بل

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

لرزش

دسی بل

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

دمای کار

° C

-40 ~ 75

-40 ~ 75

-40 ~ 75

-40 ~ 75

دمای ذخیره سازی

° C

-45 ~ 85

-45 ~ 85

-45 ~ 85

-45 ~ 85

قطر کابل

میلیمتر

φ3.0، φ2.0، φ0.9

φ3.0، φ2.0، φ0.9

φ3.0، φ2.0، φ0.9

φ3.0، φ2.0، φ0.9

             سیم کشی فیبر نوری، سیم کشی فیبر نوری، مجتمع های فیبر نوری، پرش فیبر

ers

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
LSZH جلیقه Corning فیبر نوری Patch Cord E2000 APC سفارشی آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!