• SC / APC ساده فلکس کوتاه آداپتور فیبر نوری سبز پلاستیک مسکن
  • SC / APC ساده فلکس کوتاه آداپتور فیبر نوری سبز پلاستیک مسکن
SC / APC ساده فلکس کوتاه آداپتور فیبر نوری سبز پلاستیک مسکن

SC / APC ساده فلکس کوتاه آداپتور فیبر نوری سبز پلاستیک مسکن

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: FOCABLE
گواهی: RoHS Compliant, ISO Certificate
شماره مدل: آداپتور فیبر نوری SC / APC Simplex

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: (100 عددی)
جزئیات بسته بندی: 50PCS / جعبه بلیستر
قابلیت ارائه: 90000PCS / ماه
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

مواد آستین: آستین سرامیک زیرکونیا آداپتور: SC
هسته ها: سیمپلکس مواد: فلز، پلاستیک
رنگ پاشنه: سبز، سیاه حالت: حالت تک
برجسته:

fiber optic cable adapter

,

fiber optic adaptor

توضیحات محصول

SC / APC ساده فلکس کوتاه آداپتور فیبر نوری سبز پلاستیک مسکن

آداپتور فیبر نوری برای اتصال و اتصال بین فیبر فعال اتصال استفاده می شود، نوع مناسب را با توجه به فیبر فیبر نوری فعال مناسب فن آوری agglomeration برای اطمینان از بهترین را انتخاب کنید. انواع مختلفی از قبیل FC، SC، ST، LC.MTRJ، MPO، MU، SMA، DDI، DIN، D4، E2000 وجود دارد. این را می توان در شبکه ارتباطات فیبر فیبر، انتقال تاریخ، تجهیزات تست، LAN، CATV کابل استفاده می شود.

آداپتور فیبر نوری اتصال بین فیبر نوری فیبر نوری و پاتاییل را فراهم می کند. آداپتورهای فیبر نوری (همچنین به نام couplers) برای اتصال دو فیبر نوری به یکدیگر طراحی شده اند. آنها در نسخه ها برای اتصال فیبرهای تک (ساده)، دو فیبر با هم (دوبلکس) یا گاهی چهار فیبر با هم (چهار) می آیند.

آداپتورها برای کابل های چند منظوره یا تک موتور طراحی شده اند. آداپتورهای تک موتور، تراز دقیق راهنمایی اتصالات (فریول ها) را ترجیح می دهند. خوب است که از آداپتورهای تک مودم برای اتصال کابل های چند منظوره استفاده کنید، اما نباید از آداپتورهای چند منظوره برای اتصال کابل های تک مد استفاده کنید. این امر می تواند منجر به عدم تقارن الیاف تک تک کوچک و از دست دادن قدرت سیگنال (انحراف) شود.

مشخصات آداپتور فیبر نوری

افت ضمیمه (نوع / حداکثر): 0.2dB / 0.3dB

نیروی نگهداری: 200 تا 600 گرم

طول عمر (500 جفت): حداکثر 0.15dB

دمای کار: -40 ~ + 80 ℃

دمای ذخیره سازی: -40 ~ + 80 ℃

ویژگی های آداپتور فیبر نوری
سازگاری خوب
دقت بالا ابعاد

قابلیت اطمینان و ثبات خوب

آستین سرامیکی Zicornia

کامپیوتر و APC فیبر خالی پورت

حالت تک و چندجملهای

پشتیبانی از انواع مختلف و رنگ

برنامه آداپتور فیبر نوری

شبکه های CATV
شبکه های مخابراتی
شبکه های محلی (LANS) و شبکه های گسترده شبکه (WANS)
FTTH و FTTx
خاتمه دادن دستگاه فعال
ابزار تست

سفارش اطلاعات

رابط

نوع آداپتور

رنگ

نوع فیبر

هسته ها

آستین

P-PC

FC-FC

B-Blue

SM

سیمپلکس

زیرکونیا

A-APC

SC-SC

B-Beige

MM 50 / 125um

دوبلکس

برنز

LC-LC

G سبز

MM 62.5 / 125um

4cores

ST-ST

X سفارشی

MM OM3

MU-MU

MTRJ-MTRJ

E2000-E2000

هیربید

آداپتور فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری، آداپتور فیبر نوری

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
SC / APC ساده فلکس کوتاه آداپتور فیبر نوری سبز پلاستیک مسکن آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!