• SC / UPC فیبر نوری شکاف Telecom ABS ماژول نوع 1 x 32 کم PDL
  • SC / UPC فیبر نوری شکاف Telecom ABS ماژول نوع 1 x 32 کم PDL
  • SC / UPC فیبر نوری شکاف Telecom ABS ماژول نوع 1 x 32 کم PDL
SC / UPC فیبر نوری شکاف Telecom ABS ماژول نوع 1 x 32 کم PDL

SC / UPC فیبر نوری شکاف Telecom ABS ماژول نوع 1 x 32 کم PDL

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: FOCABLE
گواهی: ISO Certification and RoHS Compliant
شماره مدل: 1*32 PLC Splitter ABS نوع ماژول

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 قطعه
جزئیات بسته بندی: 1 عدد / جعبه کارتن
شرایط پرداخت: Western Union ، T / T
قابلیت ارائه: 90000 عدد در ماه
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

طول موج: 1260-1650nm نوع فیبر: G.652D ، G.657A
اتصال دهنده: FC ، SC ، LC قطر لوله ورودی: 0.9 میلی متر ، 2.0 میلی متر ، 3.0 میلی متر
کانال: 1*2 ، 1*4 ، 1*8 ، 1*16 ، 1*32 ، 1*64 قطر لوله خروجی: 0.9 میلی متر ، 2.0 میلی متر ، 3.0 میلی متر

توضیحات محصول

SC / UPC فیبر نوری شکاف Telecom ABS ماژول نوع 1 x 32 کم PDL
 
تقسیم کننده نوری PLC ساخته شده توسط فرایند نیمه هادی.سوزن راهنمای موج نوری در بالای تراشه قرار دارد ، در تراشه برای رسیدن به شانت ، تقسیم کننده نوری PLC را می توان به نوع کاست ، تراشه ، رک و غیره تقسیم کرد.

 

امکانات

نسبت انقراض قطبش بالا و یکنواختی عالی.

می تواند به طور مداوم با الیاف مختلف پوشانده شود

یکنواختی خوب و از دست دادن کم درج

1*2 ، 1*4 ، .... 1*128 نوع اختیاری است

ضرر اضافی کم

ساختار تمام هسته

قابل استفاده مجدد

انواع فیبر اختیاری است

 

برنامه های کاربردی

شبکه مخابراتی

سیستم ارتباطی فیبر

شبکه های محلی (LAN)

فیبر به خانه (FTTH)

تلویزیون کابلی (CATV)

ابزار آزمایش

سنسور فیبر

فیبر CATV

 
مشخصات نوری

پارامتر

واحد

مشخصات (درجه P)

شماره کانال

 

1X2

1X4

1X8

1X16

1X32

1X64

عملیات طول موج

نانومتر

1260 ~ 1650

از دست دادن درج (حداکثر)

dB

4.3

7.4

10.7

13.9

17.2

21.5

یکنواختی (حداکثر)

dB

0.5

0.8

1.0

1.4

1.6

2.0

ضرر وابسته به قطبش

dB

0.2

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

برگشت ضرر

dB

≥50

جهت دهی

dB

≥50

دمای کارکرد

-40 ~+85

دمای ذخیره سازی

-40 ~+85

 

پارامتر

واحد

مشخصات (درجه P)

شماره کانال

 

2X2

2X4

2X8

2X16

2X32

2X64

عملیات طول موج

نانومتر

1260 ~ 1650

از دست دادن درج (حداکثر)

dB

4.3

7.6

11.0

14.8

17.9

21.5

یکنواختی (حداکثر)

dB

0.8

1.0

1.2

1.5

1.8

2.0

ضرر وابسته به قطبش

dB

0.2

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

برگشت ضرر

dB

≥50

جهت دهی

dB

≥50

دمای کارکرد

-40 ~+85

دمای ذخیره سازی

-40 ~+85

توجه: همه داده های بالا شامل کانکتورها نیست.
 
ترتیب اطلاعات

PLC

 

 

 

 

 

 

 

بندر

نوع فیبر

ورودی

خروجی

طول دم خوک

اتصال دهنده

 
 
 
 
PLC

0102 = 1x2
0104 = 1x4
0108 = 1x8
0116 = 1x16
0132 = 1x32
0164 = 1x64
0204 = 2x4
0208 = 2x8
0216 = 2x16
0232 = 2x32
0264 = 2x64

1 = G652D ، 2 = G657A

L = 900µm لوله شل ، S = 2.0mm ، R = 3.0mm ، 0 = آداپتور

L = 900µm لوله شل ، S = 2.0mm ، R = 3.0mm ، 0 = آداپتور

05-20 = 0.5-2-2 متر ، 0 = آداپتور ، X = سایرین

FU = FC/UPC ، FA = FC/APC ، SU = SC/UPC ، SA = SC/APC ، ST = ST/UPC ، LU = LC/UPC ، LA = LC/APC ، 00 = هیچکدام ، X = سایرین

 


ما می توانیم سریال های زیادی از تقسیم کننده PLC از جمله تولید کنیم
1X2 ، 1X4 ، 1X8 ، 1X16 ، 1X32 ، 1X64 ، 2X4 ، 2X8 ، 2X16 ، 2X32 ، 2X64 با بسته زیر
فیبر برهنه PLC Splitters
فیبر نوری بدون بلوک PLC Splitter
جعبه ABS فیبر نوری PLC Splitter
شکاف های PLC نوری LGX Box
جعبه کاست PLC Splitter
فیبر نوری نوع پالت PLC Splitter
Rack Mount PLC Splitter برای برنامه PON
جداکننده های پی سی PLC دیوار

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
SC / UPC فیبر نوری شکاف Telecom ABS ماژول نوع 1 x 32 کم PDL آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!