• فرستنده سیار CWDM SFP 10 گیگابیت در ثانیه
فرستنده سیار CWDM SFP 10 گیگابیت در ثانیه

فرستنده سیار CWDM SFP 10 گیگابیت در ثانیه

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: FOCABLE
گواهی: RoHS Compliant, ISO Certificate
شماره مدل: فرستنده CWDM SFP

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
جزئیات بسته بندی: 1PCS / BOX
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و T/T
قابلیت ارائه: 5000pcs/ماه
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

نوع: فرستنده CWDM SFP فاصله: انتقال تا 60 کیلو متر با فیبر تک حالت
فیبر: فیبر تک حالت متصل کننده: استاندارد صنعتی LC استاندارد نوری
برجسته:

فرستنده فیبر نوری، گیرنده نوری SFP

,

sfp optical transceiver

توضیحات محصول

10Gbps SFP + Bidi CWDM فرستنده گیگابیت Ethernet تک مدل 60KM

فرستنده CWDM Bidi یک فرستنده SFP + با ضخامت 10 گیگابیت در ثانیه است که با 10 گیگابایت اترنت و کانال فیبر 10 گیگابایتی سازگار است. این برای ارتباطات فیبر تک حالت (SMF) در اترنت 10 گیگابیت در ثانیه و کانال فیبر 10 گیگابایتی تنها با یک فیبر مناسب است.

امکانات
تا 10 گیگابیت در ثانیه لینک داده
10km تا 60km با SMF 9 / 125μm * 1
لیزر CWDM / CWDM DFB * 1
پیچ اتصال LC ساده
ریزپردازنده SFP + پیمایش داغ
منبع تغذیه 3. 3V

دمای کار: -5 ℃ تا 75 ℃

RoHS
FC 10G

برنامه های کاربردی
اترنت 10GBase-CWDM
مانیتور تشخیص دیجیتال (DDM)

شماره قطعه

بودجه برق

لیزر

FOCSFPP10GBDXXXXB10

10dB

DFB / PIN

FOCSFPP10GBDXXXXB16

16dB

DFB / PIN

FOCSFPP10GBDXXXXB23

23dB

DFB / APD

شماره قطعه

رنگ CLASP

FOCSFPP10GBDXXXXBXX-A * 2

آبی

FOCSFPP10GBDXXXXBXX-B * 2

سبز

فرستنده های FOC محصولات لیزری کلاس 1 مطابق با مقررات FDA است. شرایط ایمنی چشم استاندارد EN 60825 و الزامات ایمنی الکتریکی EN 60950 را برآورده سازید.

سفارش اطلاعات

شماره بخش

نرخ داده

DDM

موج

نوع فیبر

بودجه برق

دما

رابط نوری

FOCSFPP10GBDXXXXB10

10 گیگابیت در ثانیه

بله

* 3

SMF

10dB

-5 ~ 85 ℃

BiDi LC

FOCSFPP10GBDXXXXB16

10 گیگابیت در ثانیه

بله

* 4

SMF

16dB

-5 ~ 85 ℃

BiDi LC

FOCSFPP10GBDXXXXB23

10 گیگابیت در ثانیه

بله

* 4

SMF

23dB

-5 ~ 85 ℃

BiDi LC

* 3 موج = 1270 نانومتر، 1290 نانوماتیکی، 1310 نانومایه، 1330 نانومایه، 1350 نانومتر، 1370 نانومتر، 1390 نانومتر، 1410 نانومتر، 1430 نانومتر

* 4 موج = 1450nm، 1470nm، 1490nm، 1510nm، 1530nm، 1550nm، 1570nm، 1590nm، 1610nm

فرستنده فیبر نوری، فرستنده فیبر نوری، فرستنده 1x9، فرستنده SFP

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
فرستنده سیار CWDM SFP 10 گیگابیت در ثانیه آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!