• LC / APC SM G.657A فیبر نوری Pigtail تک حالت ثبات بالا برای LAN
  • LC / APC SM G.657A فیبر نوری Pigtail تک حالت ثبات بالا برای LAN
LC / APC SM G.657A فیبر نوری Pigtail تک حالت ثبات بالا برای LAN

LC / APC SM G.657A فیبر نوری Pigtail تک حالت ثبات بالا برای LAN

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: FOCABLE
گواهی: ISO, RoHS Compliant
شماره مدل: LC / APC SM فیبر نوری Pigtail

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
جزئیات بسته بندی: 1PCS / جعبه بلیستر
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

کابل: PVC، LSZH، OFNP، OFNR، Hytrel هسته ها: سادگی، دوبلکس، 2 رقمی، 4 رقمی، 6 رقمی، 8 رقمی، 12 رقمی، 24 رقمی
فیبر: OS1، OS2، OM1، OM2، OM3، OM4 قطر بیرونی: 0.9mm، 1.6mm، 2.0mm، 2.4mm، 3.0mm
متصل کننده: FC، FC / APC، SC، SC / APC، LC، LC / APC، ST، E2000، MU، MTRJ، MPO طول: 1M، 2M، 3M، 5M یا به عنوان درخواست هر مشتری
برجسته:

کابل فیبر نوری Pigtail، اتصال فیبر نوری Pigtail

,

fiber optic pigtail connector

توضیحات محصول

LC / APC SM G.657A فیبر نوری Pigtail تک حالت ثبات بالا برای LAN

کابل کرافت فیبر نوری LC / APC 0.9mm 9/125 به نام الیاف فیبر نامیده می شود، تنها یک انتهای اتصال و انتهای دیگر یک شکستگی هسته ای کابل است که توسط جوشکاری و دیگر هسته های کابل متصل شده است، اغلب در جعبه ترمینال فیبر نوری برای اتصال فرستنده و گیرنده کابل و فیبر نوری (نیز استفاده می شود couplers، بین jumpers، و غیره).

فیبرهای تک فیبر و فیبر چند منظوره هم برای فیبر نوری استفاده می شود. فیبر نوری تک مجهز دارای اندازه هسته 9/125 میکرون است. اتصالات SC، LC، ST، FC و E2000 برای این نوع فیبر مناسب هستند. همانطور که برای فیبر نوری چند منظوره Pigtails، دو اندازه مختلف هسته وجود دارد. یکی از 5/1 62/125 میکرون OM1 است و دیگری 50/125 میکرون OM2، OM3، OM4 است. اتصالات SC، LC، ST، FC، برای فیبر نوری چند منظوره سازگار هستند.

فیبر نوری فیبر کابلی با استفاده از   LC اتصال   توسعه یافته توسط شرکت Lucent. اتصال LC در حال حاضر یکی از محبوب ترین اتصالات در جهان است. یک فریزر سرامیکی 1.25 میلی متری باعث می شود فیبر نوری فیبر نوری LC انتخاب خوبی برای انتقال سیگنال کم هزینه اما دقت بالا باشد.

مشخصات

مطابق با Telcordia، ANSI، IEC، TIA / EIA، NTT

کاهش درج درج و عقب بازتاب

طراحی تک قطعه و طراحی ضد ضربه

فرول سرامیک آزاد شناور

کلید ضد چرخش دقت و بدن مقاوم در برابر خوردگی

UL-rated پلاستیک مسکن و چکمه های مختلف رنگ

چکمه های سبک Telcordia

آداپتورهای با انتخاب فلز و یا پلاستیک مسکن، سبک کوه و گزینه های فلنج

برنامه های کاربردی
CATV، تجهیزات آزمون مترو؛
شبکه های مخابراتی؛
شبکه های محلی (LAN)؛
شبکه های گسترده ای (WAN)؛
نصب امکانات
شبکه های پردازش داده؛
خاتمه دادن دستگاه های ویدیویی و نظامی

مشخصات

مشخصات فنی

اتصال دهنده Pigtail PC (SM) UPC (SM) APC (SM) MM
ضرر بازگشت (دسی بل) ≥45 ≥50 ≥60 ≥35
از دست دادن درج (دسی بل) ≤0.2 (حداکثر 0.3)
تکرارپذیری (dB) ≤0.1
طول عمر (1 / جفت شدن) ≥500
دمای عملیاتی (° C) -25 ~ + 70
استحکام کششی (N) ≥90 (Φ3.0)، ≥70 (Φ2.0)، Φ0.9
فیبر 9 / 125um، 50 / 125um، 62.5 / 125um، ECT
قطر 0.9mm 2.0mm، 3.0mm و غیره
مواد کابل PVC، LSZH
هسته ها سادگی، دوبلکس، 4cores، 6cores، 8cores، 12cores، و غیره
طول 1 متر، 2 متر، 3 متر، 9 متر، و غیره

فیبر نوری Pigtail، فیبر نوری Pigtail، Pigtail Fiber، Pigtails Fiber

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
LC / APC SM G.657A فیبر نوری Pigtail تک حالت ثبات بالا برای LAN آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!