• SC / APC Corning فیبر نوری فیبر نوری SM Hytrel از دست دادن ضایعات کم برای ODF
  • SC / APC Corning فیبر نوری فیبر نوری SM Hytrel از دست دادن ضایعات کم برای ODF
SC / APC Corning فیبر نوری فیبر نوری SM Hytrel از دست دادن ضایعات کم برای ODF

SC / APC Corning فیبر نوری فیبر نوری SM Hytrel از دست دادن ضایعات کم برای ODF

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: FOCABLE
گواهی: ISO, RoHS Compliant
شماره مدل: SC / APC SM فیبر نوری Pigtail

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
جزئیات بسته بندی: 1PCS / جعبه بلیستر
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

کابل: PVC، LSZH، OFNP، OFNR، Hytrel هسته ها: سادگی، دوبلکس، 2 رقمی، 4 رقمی، 6 رقمی، 8 رقمی، 12 رقمی، 24 رقمی
فیبر: OS1، OS2، OM1، OM2، OM3، OM4 قطر بیرونی: 0.9mm، 1.6mm، 2.0mm، 2.4mm، 3.0mm
متصل کننده: FC، FC / APC، SC، SC / APC، LC، LC / APC، ST، E2000، MU، MTRJ، MPO طول: 1M، 2M، 3M، 5M یا به عنوان درخواست هر مشتری
برجسته:

کابل فیبر نوری Pigtail، اتصال فیبر نوری Pigtail

,

fiber optic pigtail connector

توضیحات محصول

SC / APC Corning فیبر نوری فیبر نوری SM Hytrel از دست دادن ضایعات کم برای ODF

Pigtail Simplex برای فیبر با 9 / 125،50 / 125،62.5 / 125،0.9mm حالت تک و چند منظوره. نوع اتصال SC / PC، SC / APC، LC / PC، FC / APC، FC / PC، ST / PC، MTRJ، طول 0.5m، 1M، 2M، با توجه به نیاز مشتری.

12 رنگ فانتزی Pigtails با فیبرهای بافر تنگ در رنگ، فیبر با 9 / 125،50 / 125، 62/5/125، 0.9mm / 2.0mm / 3.0mm، نوع اتصال SC 12 رنگ Pigtail، LC 12 رنگ Pigtail، ST رنگ پیگتیل، FC رنگ رنگی، روباه خوک، طول با 0.5m، 1M، 2M، ... با توجه به درخواست مشتری.

مشخصات

مطابقت با Telcordia، ANSI، IEC، TIA / EIA، NTT و JIS مشخصات *

کاهش درج درج و عقب بازتاب

طراحی تک قطعه و طراحی ضد ضربه

فرول سرامیک آزاد شناور

دقت ضد چرخش کلید و بدن مقاوم در برابر خوردگی

UL-rated پلاستیک مسکن و چکمه های مختلف رنگ

چکمه های سبک Telcordia

آداپتورهای با انتخاب فلز و یا پلاستیک مسکن، سبک کوه و گزینه های فلنج

برنامه های کاربردی

Pigtail فیبر نوری گاهی اوقات چند رشته فیبر دارد، از جمله 4 الیاف، 6 الیاف، 8 الیاف، 12 الیاف، 24 الیاف، 48 الیاف و غیره. این به اتصال موثر و اتصال متقابل در برنامه های مختلف کمک می کند. از آنجا که فیبر نوری فیبر نوری از فیوژن فیلیپس پشتیبانی می کند، اغلب با دستگاه هایی مانند فریم های توزیع نوری، بستن اتصالات و کابینت های متقابل استفاده می شود.

مشخصات

مورد واحد FC، SC، LC ST، MU MT-RJ، MPO E2000
SM MM SM MM SM MM SM
کامپیوتر UPC APC کامپیوتر UPC کامپیوتر کامپیوتر کامپیوتر UPC کامپیوتر کامپیوتر UPC
از دست دادن درج (معمولی) دسی بل ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3
برگشت ضرر دسی بل ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
طول موج عملیاتی Nm 1310، 1510 1310، 1510 1310، 1510 1310، 1510
Exchengeability دسی بل ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
لرزش دسی بل ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
دمای کار ° C -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75
دمای ذخیره سازی ° C -40 ~ 85 -40 ~ 85 -40 ~ 85 -40 ~ 85
قطر کابل میلیمتر φ3.0، φ2.0، φ0.9 φ3.0، φ2.0، φ0.9 φ3.0، φ2.0، φ0.9 φ3.0، φ2.0، φ0.9

فیبر نوری Pigtail، فیبر نوری Pigtail، Pigtail Fiber، Pigtails Fiber

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
SC / APC Corning فیبر نوری فیبر نوری SM Hytrel از دست دادن ضایعات کم برای ODF آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!