• E2000 APC LSZH کت 0.9mm فیبر نوری Pigtail، فوق العاده سرامیک
  • E2000 APC LSZH کت 0.9mm فیبر نوری Pigtail، فوق العاده سرامیک
E2000 APC LSZH کت 0.9mm فیبر نوری Pigtail، فوق العاده سرامیک

E2000 APC LSZH کت 0.9mm فیبر نوری Pigtail، فوق العاده سرامیک

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: FOCABLE
گواهی: ISO, RoHS Compliant
شماره مدل: E2000 / APC فیبر نوری Pigtail

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
جزئیات بسته بندی: 1PCS / جعبه بلیستر
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

کابل: LSZH هسته ها: سیمپلکس
فیبر: SM، G.652D قطر داخلی: 0.9 میلیمتر
متصل کننده: E2000 / APC طول: 1.5 M
برجسته:

کابل فیبر نوری Pigtail، اتصال فیبر نوری Pigtail

,

fiber optic pigtail connector

توضیحات محصول

E2000 APC LSZH کت 0.9mm فیبر نوری Pigtail، فوق العاده سرامیک

Pigtail فیبر نوری محصولی است که دارای اتصال فیبر نوری استاندارد است که در یک طرف خاتمه می یابد و در انتهای دیگر باز می شود. با توجه به نوع اتصال، فیبر نوری Pigtails می تواند در فیبر نوری Pigtail فیبر فیبر نوری LC FC، ST، MU، E2000، SMA، MTRJ، MPO و غیره مانند فیبر نوری Pigtails تقسیم شده است. با توجه به نوع کابل، خوک های فیبر نوری را می توان به 12 میلی متر رنگدانه ای با بافت 0.9 میلی متری، خوک های فیبر نوری فن فای 12F، خوک فنجان فیبر نوری روبان، چوب خوک ضد آب و غیره تقسیم کرد.

ما LC UPC فیبر نوری کابل و اتصالات، آداپتورها، اتناتورها را عرضه می کنیم. LC / UPC در چند رسانه، CATV و نصب اولیه استفاده می شود.

ما عرضه Pigtails فیبر نوری E2000 با قیمت رقابتی عرضه می کنیم. ما عرضه کننده کیفیت فیبر نوری Pigtails فردی Pigtails 1 متر طول با لباس 900um خارجی است. ایده آل برای اسپلینگ فیوژن.
ما همچنین پیشنهادات سفارشی ساخته شده را داریم، لطفا برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فیبر فیبر نوری برش، فیبر نوری توزیع و روبان فیتیله نیز موجود است.

برچسب مشتری و طراحی نصب می تواند به صورت هر درخواست تولید شود.


امکانات
1. مطابق استانداردهای ISO9001، ROHS و Bell core GR 326؛
2. مشخصات سفارشی استقبال می شود.
3. PC استاندارد برتر، APC، UPC، SPC پرداخت؛
4. 100٪ تست اپتیکی: کاهش وزن: ≤0.3 (PC)؛ ≤0.2 (APC)؛ ≤0.2 (UPC)؛ ≤0.3 (SPC)؛
5. آزمون 100٪ نوری: بازدهی: ≥ 45 (PC)؛ ≥60 (APC)؛ ≥55 (UPC)؛ ≥50 (SPC)؛
6. FC، SC، LC، MU، ST، MT-RJ، و غیره
7. حالت تک (9/125) یا چند حالت (50/125 یا 62.5 / 125) فیبر در دسترس است.
8. φ0.9mm، φ2.0mm، φ3.0mm کابل اختیاری؛
9. اتصال ساده و دوبلکس در دسترس است.
10. توانایی تبادل خوب و دوام خوب؛
11. موجود در گروه فیبر، روبان فن، pigtail در دسترس است.

برنامه های کاربردی
1. شبکه های محلی (LAN)؛
2. شبکه های گسترده (WAN)؛
3. CATV، تجهیزات آزمایش مترو؛
4. شبکه های مخابراتی؛
5. شبکه های پردازش داده؛
6. نصب تاسیسات؛
7. خاتمه دستگاه های ویدئویی و نظامی.

مشخصات

حالت حالت تک چند منظوره
لهستانی UPC APC کامپیوتر
از دست دادن درج ≤0.3dB ≤0.3dB ≤0.3dB
برگشت ضرر ≥55dB ≥65dB ≥35dB
تعویض پذیری ≤0.2dB
اسپری نمک ≤0.1dB
تکرارپذیری ≤0.1dB (1000 بار)
لرزش ≤0.2dB (550Hz 1.5mm)
درجه حرارت ≤0.2dB (-40 + 85 100 ساعت)
رطوبت ≤0.2dB (+ 25 + 65 93 RH100 ساعت)
افس افست 0μm ~ 50μm
شعاع انحنای 7mm ~ 25mm

فیبر نوری Pigtail، فیبر نوری Pigtail، Pigtail Fiber، Pigtails Fiber

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
E2000 APC LSZH کت 0.9mm فیبر نوری Pigtail، فوق العاده سرامیک آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!