• ODVA اتصال IP67 ضد آب برای FTTA، مقاومت شیمیایی
  • ODVA اتصال IP67 ضد آب برای FTTA، مقاومت شیمیایی

    ODVA اتصال IP67 ضد آب برای FTTA، مقاومت شیمیایی

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: FOCABLE
    گواهی: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
    شماره مدل: نوع ODVA اتصال دهنده LC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
    جزئیات بسته بندی: کیسه 1PCS / PE
    زمان تحویل: 3-5Days
    بهترین قیمت مخاطب

    اطلاعات تکمیلی

    نوع فیبر: G.652D، G.657A مواد کابل: PVC، LSZH، OFNP، OFNR، Hytrel
    قطر کابل: 2.0 میلی متر، 3.0 میلیمتر اتصال دهنده: SC / APC، SC / UPC، FC / APC، FC / UPC، LC / APC، LC / UPC، ST، E2000، MU، MPO، MTRJ
    هسته ها: Simplex، دوبلکس، 4cores، 6cores، 8cores، 12cores، 24cores، 48cores طول: 1M، 2M، 3M، 5M یا به عنوان درخواست هر مشتری
    برجسته:

    simplex fiber patch cord

    ,

    multimode fiber optic cable

    توضیحات محصول

    ODVA اتصال IP67 ضد آب برای FTTA، مقاومت شیمیایی

    کابلهای ODVA patch در singlemode و چند منظوره با کابل سفارشی قابل استفاده هستند. آنها در FTTA، صنعتی، نظامی و بسیاری از محیط های خشن محیط داخلی و خارجی استفاده می شود. کابل های فیبر پلاستیکی ODVA LC دارای کابل های دوبلکس هستند، این اتصالات دارای شاتر حفاظتی فلزی بهمراه لودر و فیبرهای فیبر با دقت بالا است.

    کابل فیبر نوری ODVA می تواند IP67 آب غوطه وری و حفاظت از گرد و غبار را برای محیط هش ملاقات. این طیف گسترده ای از دمای عملیاتی برای گیاه خارج است -40 ℃ / + 70 ℃. و طیف گسترده ای از کابل های مورد استفاده، کابل OD 5-8 میلیمتر با دو واحد 2.0mm تا 3.0mm jacketted، مقاومت شیمیایی.

    FOC COMMUNICATION CO.، LTD ارائه می دهد کابل پچ ODVA-LC، کابل پچ ODVA-SC، طناب پچ ODVA-MPO به عنوان درخواست هر مشتری، طول از 1Meter به 500Meters.


    مشخصات فنی

    قطر کابل خارج 7.0mm
    شاخص آتش سوزی OFNR (Riser) کت
    مقرون به صرفه برای حل و فصل خانه
    قابل انطباق با سایر آداپتورهای صنعتی صنعتی در IEC 61076-3-106
    مونتاژ ساده نیاز به هیچ ابزار خاصی ندارد
    جفتگیری مکانیکی طولی، حداقل 500 جفتگیری

    محدوده محدوده مقاوم IP67
    عملکرد نوری منحصر به فرد در یک کانال سازگار با استاندارد LC استاندارد.

    کلاه های یکپارچه روی اتصالات و کرکره ها در جفت ها هر دو چشم لیزر چشم و حفاظت از پایان در طول جفت گیری / deming
    بونتی سبک خود aligning، کلید قفل شده است
    سهولت استفاده در تمامی شرایط جفتگیری
    نوع کابل OFNR
    چند منظوره و یکنواخت
    ماده فرول ماده زیرکونیوم

    داده های تکنیکی

    پارامتر واحد LC دوبلکس LC دوبلکس LC دوبلکس LC دوبلکس
    SM MM SM MM SM MM SM
    کامپیوتر UPC APC کامپیوتر کامپیوتر UPC کامپیوتر کامپیوتر UPC کامپیوتر کامپیوتر APC
    از دست دادن درج دسی بل ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3
    برگشت ضرر دسی بل ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
    تکرارپذیری دسی بل ≤0.1
    طول عمر دسی بل ≤0.2dB تغییرات طبیعی، 1000 جفت شدن
    دمای کار ºC -20 ~ +75
    دمای ذخیره سازی ºC -40 ~ +85



    سیم کشی فیبر نوری، سیم کشی فیبر نوری، مجتمع های فیبر نوری، جبرهای فیبر

    می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
    ODVA اتصال IP67 ضد آب برای FTTA، مقاومت شیمیایی آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
    با تشکر!