• فیبر نوری فیبر نوری کابل 9/125 فیبر نوری پچ پنل تک حالت ST SC 3.0mm برای سیستم های WAN
    • فیبر نوری فیبر نوری کابل 9/125 فیبر نوری پچ پنل تک حالت ST SC 3.0mm برای سیستم های WAN
  • فیبر نوری فیبر نوری کابل 9/125 فیبر نوری پچ پنل تک حالت ST SC 3.0mm برای سیستم های WAN

    فیبر نوری فیبر نوری کابل 9/125 فیبر نوری پچ پنل تک حالت ST SC 3.0mm برای سیستم های WAN

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: FOCABLE
    گواهی: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
    شماره مدل: SC / UPC-LC / UPC SM دوپلکس فیبر پچ کابل

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
    جزئیات بسته بندی: کیسه 1PCS / PE
    زمان تحویل: 3-5Days
    بهترین قیمت مخاطب

    اطلاعات تکمیلی

    نوع فیبر: SM، OM1، OM2، OM3، OM4 مواد کابل: PVC، LSZH، OFNP، OFNR، Hytrel
    قطر کابل: 0.9mm، 1.6mm، 1.8mm، 2.0mm، 2.4mm، 3.0mm اتصال دهنده: SC / APC، SC / UPC، FC / APC، FC / UPC، LC / APC، LC / UPC، ST، E2000، MU، MPO، MTRJ
    هسته ها: Simplex، دوبلکس، 4cores، 6cores، 8cores، 12cores، 24cores، 48cores طول: 1M، 2M، 3M، 5M یا به عنوان درخواست هر مشتری
    برجسته:

    simplex fiber patch cord

    ,

    fiber optic jumper

    توضیحات محصول

    فیبر نوری Cord 9/125 Single Mode ST SC 3.0mm برای سیستم های WAN

    کابلهای فیبر نوری برای اتصال نوری برای شبکههای فیبر نوری استفاده میشوند. سیم کارت patch یک روش سریع و آسان برای انتقال تکه های فیبر در مراکز داده، سرپناه، هاب های سلولی و دفاتر مرکزی را فراهم می کند. سیم پچ را می توان در یک مسیر متصل یا اتصال متصل کرد، فیبرهای ورودی را به تجهیزات شبکه متصل می کند و پچ را در مسیر فیبر فراهم می کند. کابل های پچ شامل یکپارچه، دوبلکس و مجموعه های چند لایه نوری می باشد.

    برنامه های کاربردی
    مخابرات یا ارتباطات داده
    مخابرات، صنایع نظامی، پزشکی،
    CATV، LAN، MAN، WAN، تست و اندازه گیری
    سیستم های ادغام برای راه آهن، مترو و شبکه دسترسی
    آزمایش فیبر به داخل (FTTX)

    دسترس پذیری
    مشخصات کامل، FC، SC، ST، LC، MTRJ، E2000، DIN، D4، SMA، و غیره
    مجموعه های Simplex و Duplex موجود است
    تک حالت و چند منظوره در دسترس است
    PC، UPC و APC در دسترس است
    پوسته بیرونی PVC و LSZH.
    اندازه 0.9mm، 2.0mm و 3.0mm کابل.
    سیم کشی پچ ترکیبی بر اساس درخواست در دسترس می باشد
    فانوس موجود (نوع رشته / نوع بسته نرم افزاری)
    Pigtail در دسترس است
    Loopback در دسترس است
    طول سفارشی

    مشخصات فنی

    نوع اتصال LC / UPC-SC / UPC، SM، Duplex، 3M، 9 / 125um
    طول 3M یا طول سفارشی بر اساس درخواست
    نوع فیبر 9 / 125um
    حالت حالت تک
    هسته ها دوبلکس
    قطر کابل 3.0 میلیمتر، 2.0 میلیمتر، 0.9 میلیمتر
    طول موج عملیاتی 1310 نانومتر / 1550 نانومتر
    دمای عملیاتی -40 ℃ ~ 85 ℃
    استحکام کششی ≥200N
    فرکانس را وارد کنید و بکشید > 1000

    حکم

    سیم کشی فیبر نوری، سیم کشی فیبر نوری، مجتمع های فیبر نوری، جبرهای فیبر

    می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
    فیبر نوری فیبر نوری کابل 9/125 فیبر نوری پچ پنل تک حالت ST SC 3.0mm برای سیستم های WAN آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
    با تشکر!