• کابل فیبر نوری چندمکلی تصدیق آب به پرش LC Duplex برای FTTH
  • کابل فیبر نوری چندمکلی تصدیق آب به پرش LC Duplex برای FTTH
کابل فیبر نوری چندمکلی تصدیق آب به پرش LC Duplex برای FTTH

کابل فیبر نوری چندمکلی تصدیق آب به پرش LC Duplex برای FTTH

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: FOCABLE
گواهی: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
شماره مدل: هسته FULLAXS / LC-FULLAXS / LC Patch Cord 2

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
جزئیات بسته بندی: کیف 1PCS / PE
زمان تحویل: 3-5Days
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

نوع فیبر: G.652D ، G.657A ، G.655 ، SM یا MM مواد کابل: PVC ، LSZH ، OFNP ، OFNR ، TPU
قطر کابل: 0.9 میلی متر اتصال دهنده: SC / APC ، SC / UPC ، LC / APC ، LC / UPC ، MPO
هسته: 12 هسته ای طول: 1M ، 2M ، 3M ، 5M یا طبق درخواست مشتری
زره پوش: بدون زره پوش ، زره پوش کنترل کیفیت: تست 100٪ قبل از حمل و نقل
برجسته:

بند ناف فیبر سیمپلکس ، بلوز فیبر نوری

,

fiber optic jumper

توضیحات محصول

اتصالات FullAXS و تابلوهای Patch Fullaxs به JC دوبلکس LC برای استفاده FTTH

کابل نوری FTTA (فیبر به آنتن) ، فیبر نوری Patch ، FullAXS-LC / UPC ، 2 هسته ، 9/125 OS2 ، کاپشن TPU ، 3M

بند ناف FTTA (فیبر به آنتن) طناب پچ FullAXS به گونه ای طراحی شده است که تحمل زیادی در جهت Z داشته و مزیت نصب یک دست پوسته اتصال را ارائه می دهد. با استفاده از این محصول جدید ، کاربران همچنین می توانند گیرنده های گیرنده را از طریق بریدگی در قسمت اصلی آن حذف و جایگزین کنند که نیاز به باز کردن کل جعبه رادیویی از راه دور و برطرف کردن مطالب آن در شرایط جوی خطرناک را برطرف می کند. برای اتصال نوری ، سیستم اتصال دهنده شامل یک رابط دوبلکس LC استاندارد صنعتی برای جفت گیری سریع با تمام فرستنده های انتقال دهنده SFP LC Duplex است.

مولفه های:

  • ضرر درج: .3 3.3dB
  • قابل تکرار: .20.2dB
  • عمر مکانیکی: 500 چرخه
  • شماره هسته: 2 هسته
  • دمای کار: -40 + 70
  • دمای ذخیره سازی: -40 ~ + 70
  • دمای کارکرد: -10 10 + 50
  • سطح حفاظت: IP67
  • داده های کششی: بین اتصال و کابل فیبر 180 نیوتن پوند
  • بازدارنده التهاب پوسته بیرونی: UL 94V-0
  • سازگار RoHS

امکانات:

  • کابل فیبر: OS2 تک حالت GYFJH ، 5.0mm ، 2 هسته ، کاپشن TPU ، سیاه
  • برای دسترسی آسان تر به SFP ، فله را باز کنید
  • بازخورد مکانیکی مثبت برای اپراتور وقتی کاملاً جفت شد
  • قفل بیکن محکم برای جفت گیری آسان ، سریع و ایمن
  • برای تک حالت و چند حالت موجود است
  • ضد آب ، ضد گرد و غبار و مقاومت در برابر خوردگی

برنامه های کاربردی:

  • پایگاههای WiMAX و LTE
  • سرهای رادیویی از راه دور (RRH)
  • برنامه های کاربردی در فضای باز صنعتی
  • هوافضا و دفاع

داده های تکنیکی

اتصال دهنده

پایان A Fullaxs (LC مضاعف)
پایان B Fullaxs (Duplex LC) ، یا SC ، MPO ، MTP
فیبر هسته 2
حالت حالت تک چند حالته
طول موج عامل (nm) 1310/1550 850/1310
جلا UPC APC UPC
ضرر درج (Max.dB) 0.2 0.3
ضرر بازگشت (Min.dB) 55 60 35
زمان جفت گیری 500 دقیقه
دوام (Max.dB) 0.2
قابلیت جذب مجدد (Max.dB) 0.5
دمای کار (℃) -40 ~ + 85
دمای ذخیره سازی (℃) -40 ~ + 85


بند ناف فیبر نوری ، بند ناف فیبر نوری ، مجامع فیبر نوری ، پرش فیبر

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
کابل فیبر نوری چندمکلی تصدیق آب به پرش LC Duplex برای FTTH آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!